Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert hutlen majdnem minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert hutlen majdnem minden ember?

Figyelt kérdés

Annyira nyomaszt a parkapcsolat, mert amikor van es olyan a baratom akirol nem lehet eldonteni 100%-ban, hogy huseges akkor azon kattogok mikor fog megcsalni/ vajon o is hutlen, mint a tobbi. Emiatt viszont nem tudok nornlisan kapcsolodni, mert azon lamentalok, hogy meg most egy gazdagabbra le kellene cserelni, ha mar ugyis az osszes hutlen.

Legszivesebben elmondanam neki ezt, de nem akarom megbantani, nem szeretnem, ha fajna neki, de bennem van hogy tudnia kellene errol, hogy mennyire nem bizom a ferfiakban, mert akarkit ismertem mind hutlen lett legalbb egyszer a parjaval szemben (baratok, rokonok, haverok, exek).

A masik amit elindit bennem az, hogy nagyon magammal kellene foglakozni csak, hiszen ugyis hutelnek lesznek hozzam, de azt sem ertem miert foglalkoztat ez ennyire? Talan az van bennem, hogy ok legyel hutlen, de akkor erje meg nekem a kapcsolat szoval miert vagyok egy szegeny/atlagossal amikor ez is meg fog csalni es hasznom sincs az egesznol. Betegesek a gondolataim? Kerlek mondjatok, hogy van olyan aki hasonlot gondolt/gondol es nem vagyok ezzel egyedul..


2023. szept. 13. 08:37
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
"Betegesek a gondolataim?" - Igen.
2023. szept. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%
Semmi értelme úgy egy párkapcsolatnak, ha valaki nem bízik a másik félben. Egy párkapcsolatnak alapvető építőköve a bizalom, ha ez nincs, akkor megette a fene az egészet. Ha képtelen vagy bízni a férfiakban, akkor neked nem való párkapcsolat.
2023. szept. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

2, oke, ez lenne a megoldas?


Ti hogy tudtok csukott szemmel nyugodtan setalni, ha tudjatok korulottetek bombak csapodnak be percenkent?

2023. szept. 13. 09:03
 4/5 anonim ***** válasza:

"mert azon lamentalok, hogy meg most egy gazdagabbra le kellene cserelni"


Na ez elmond rólad mindent kérdező.

2023. szept. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én egy embert ismerek aki valaha (tini korában) megcsalta a párját. Válts környezetet, mert nagyon nem ez az általános.


Aztán menj pszichológushoz, mert ő tényleg tud segíteni, hogy tudj kapcsolatban létezni.


Bolodg párkapcsolatban élek, nem tartok a megcsalástól egy kicsit sem. A legtöbb ismerősöm hozzám hasonló helyzetben van, még akkor is, ha néhányuknak van is némi nehézségük a kapcsolatukban jelenleg (pl távolság)

2023. szept. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!