Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha sok a dolgom miert nem azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha sok a dolgom miert nem azt mondja segítek, mièrt azt hogy neki is? Egy rakat ember ilyen.

Figyelt kérdés

Ismerkedem is és amikor pl írom hogy ki akarnak dobni az albiból mert még nem javíttattam meg ezt azt, vagy ha írom hogy szeretnék festeni azt sem tudom hogy kell glettelni de tanulom a googleval, vagy ha azt írom ki sem látszódom a bajokból éppen, miért nem az az első egy màsiknak aki a társad, párod, vagy barátod(nem kapcsolati értelemben), vagy udvarol fűz nyomul, hogy segítek vagy àtmegyek vagy mit szólnál ha együtt csinálnánk?


Szinte minden lepattan róluk ami én vagyok, az én dolgaim, életem.


Vagy olyan is van ha elmondom a hogyvagyra hogy ma szomorú vagyok mert az történt hogy pl tesóm átvert, és visszakèrdezek es vele mizu, azonnal félresöprik amiről én beszéltem vagy rólam a témát, és magukról beszélnek/írnak/videocsetelnek csak.


Én mindig reagálok mindenkinek empatikus vagyok meg minden, kapcsolatban meg még nem is keveset nyújtok, de mások felém miért ilyen bunkók?



2023. szept. 11. 21:55
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
94%
Ne célozgass, hanem kérj segítséget.
2023. szept. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 A kérdező kommentje:

Olyantól aki nem akar segíteni?

Értelmezd ezt

-sok a dolgom (nem tudom hogy érek rá találkozni nyomaszt megfulladok)

-válasz: nekem is. (Akkor később legyen a tali?)


Egyértelmű hogy a bajom gondom feladataim le van sz.rva.

2023. szept. 11. 21:58
 3/55 A kérdező kommentje:

Vagy másik kontextus.


O mai nap kimerítő volt fáradt vagyok.

Es nem az a válasz hogy pihenj egy nagyot relaxálj töltődj, hanem én is (fáradt vagyok ma).

2023. szept. 11. 22:02
 4/55 anonim ***** válasza:
94%
Talán másnak is sok a dolga és fáradt.
2023. szept. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
92%
Mi van hercegnő, felébredtél? Igen, sajnálom, hogy most kell megtudnod, nem körülötted forog a Föld.Ha 2 emberből kettőnek sok a dolga, akkor nem az a normális, hogy az egyik félredobja az övét és csinalja a tiédet, mert a tiéd semmivel nem fontosabb, mint az övé. Hanem az, hogy akkor találkoztok, amikor lesz rá időtök. Amikor azt mondta, neki is, te miért nem ajánlottad, hogy akkor te segítesz neki, a tiéd nem is olyan fontos?🤔(Megjegyzem, szintén nő vagyok és gettelni készülök. Eszembe nem jutna félidegenektől elvárni, hogy ők csinálják helyettem, csak azért, mert pasik.) Amit egyedül nem tudok, arra fizetek szakembert, mint minden normális felnőtt.
2023. szept. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
91%
De neked miért kell mondani, hogy pihenj? Magadtól nem tudod?
2023. szept. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 A kérdező kommentje:

4 de rolam van szó. Akkor miert magárol rola lehet csak beszélni?

A példánál maradva

Fáradt vagyok kimerito volt a napom

Válasz en is annyira sűrű volt, képzel a melohelyen ez meg az tortént y z dolog esett meg es be nem áll a szája.


Es le van sz.rva nagy ívben hogy velem mi van holott én kezdtem rolam volt szó.


(Amugy meg exem olyan volt ha nem tudtam vele találkozni akkor azonnal jött hogy együttes erővel megoldjuk es legyünk együtt. De ez a ritka 10%)

2023. szept. 11. 22:12
 8/55 A kérdező kommentje:

Ja másik exem is amikor csupán hajmosas miatt akartam lerázni szépem megkért hogy pakoljak össze es nála mossam a hajam is.

Tehát (nekem)normál esetben egy társ barát az ez. Aki megold bármit.


A ritka 10%

A többi miért bunkó?

2023. szept. 11. 22:14
 9/55 anonim ***** válasza:
94%

Ez nem bunkóság.


(Nem értem, mit oldott meg a hajmosásban. Te fogyi vagy, hogy nem tudsz se pihenni, se hajat mosni?)

2023. szept. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
93%
Szóval még csak ismerkedsz valakivel, de elvárod, hogy fessen, fúrjon, faragjon nálad? El vagy tévedve.
2023. szept. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!