Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz ember vagyok emiatt?

Figyelt kérdés

Elöljáróban rólam. Rendszeresen sportolok, hobbi testépítek már pár éve, szóval elég jól tudom mit és hogyan kellene enni, hogy valaki a kívánt alakját érje el. Nők tekintetében pedig imádom a kövér nőket. Mindenféle nőt szeretek, de ez a preferenciám.

Barátnőm nem volt duci, de egy ideje (kb mióta megismerkedtünk) folyamatosan hízik. Egy 20 kiló biztosan feljött rá, pedig annyira régóta nem vagyunk együtt. Szeretne is fogyni, de egyáltalán nem megy neki. Igazából nem nehéz megállapítani, hogy miért, a mai napja pl tartalmazott sültkrumplit olajban kirántott dolgokkal, két szelet süteményt és legalább 1 liter cukros üdítőt a többi étkezés mellett. Ezekből egyiket sem lett volna szabad ennie annak, aki fogyni akar. Néha nem tudom, hogy ennyire nincs akaratereje, vagy tényleg nem veszi észre, hogy mit nem kéne ennie.

Néha bűntudatom van, hogy nem szólok neki és nem segítek változtatni. Ugyanakkor imádom, hogy egyre nagyobb. A szex is jobb lett. Rossz párja vagyok emiatt, mert segíthetnék, de inkább nézem ahogy hizlalja magát?


2023. aug. 30. 18:43
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Ezt a párkapcsolat témakörbe akartam, nem tudom hogy miért ide nyitottam, bocsi!
2023. aug. 30. 18:44
 2/18 anonim ***** válasza:
57%
Igen, az vagy. Tudod, hogy fogyni, akar, de te önzőségből nem segítesz neki. Te hogyan éreznéd magad, ha ő tudná, hogy a teltebb nőkért rajongsz, de ő inkább egyre lentebb fogy? Nem beszélve arról, hogy, ha túl kövér lesz annak egészségügyi kockázatai vannak. Ember, térj már észhez!
2023. aug. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

"Te hogyan éreznéd magad, ha ő tudná, hogy a teltebb nőkért rajongsz, de ő inkább egyre lentebb fogy?"


Tudja..

2023. aug. 30. 18:56
 4/18 anonim ***** válasza:
41%
Szuper! Akkor meg segíts neki és hozd helyre azt, amit tettél, aztán meg, ha ez a téma bármelyikőtőknek is gondot okoz, akkor válljatok szét.
2023. aug. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Mit kellene helyre hoznom? Semmi közöm a hízásához, soha nem kértem erre
2023. aug. 30. 19:00
 6/18 anonim ***** válasza:
75%
De nem is állítottad meg és segítettél neki. Semmi bűntudat?
2023. aug. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem nem a Te hibád, hogy elhízott és aki fogyni akar azért utána néz dolgoknak vagy segítséget kér ha szüksége van rá. Viszont még nem késő felajánlanod a segítséged 🙂
2023. aug. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem a mi dolgunk bíráskodni. Döntsd el te, hogy az vagy e vagy nem.
2023. aug. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
68%

Ha tényleg szeretnéd, akkor nem az önzésed vezérelne, hanem segítenél neki. Igen, egy önző rossz ember vagy.

Ő le akar fogyni. Te pedig tudsz neki ebben segíteni, mert mindennel tisztában vagy.

Úgyhogy kutya kötelességed őt felvilágosítani mindenről, ha valóban szereted.

2023. aug. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
29%
Dehogy vagy rossz ember. Pontosan tudja mindenki, hogy mi mennyi kalóriát tartalmaz, elég megnézni az üdítős dobozt. A barátnőd is tudja, csak nem akar változtatni. Ha elkezded csesztetni !kérés nélkül!, és megjegyzéseket teszel egy önbizalomhiányos nő súlyára, azzal aláírtad a kapcsolat halálos ítéletét.
2023. aug. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!