Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Engem szeret vagy még az exét?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bambi9 kérdése:

Engem szeret vagy még az exét?

Figyelt kérdés

Párommal fél éve vagyunk együtt, nagyon viharos a kapcsolat, de nem tudjuk elengedni egymást. Próbáltam sokszor szakítani, nem tudok nélküle lenni. A legtöbb konfliktust én váltom ki a túlgondolásommal, de igazából bőven van rá okom. Kalandnak indult a kapcsolatunk. Sokszor emlegette az exét, de annyira nem hatott meg, hisz nem éreztem még iránta. Aztán egymásba szerettünk. Legalábbis én biztos, állítása szerint Ő is de mind amellett, hogy van egy “stílusa” én nem tudom nyugodtan elhinni és el lazulni és élvezni ezt az egészet mert amiket annó mondott az exéről belém égett. 4 évig voltak együtt se veled se nélküled.. hasonló viharos kapcsolatban mint ahogyan most Velem van.

Ha szakítottak utána össze járogattak, vagy csak barátok voltak.. nekem nagyon sokszor fel emlegette az elején mindig felhozta. Mielőtt engem megismert előtte nem sokkal próbálta megint fűzni a nőt csak aztán ki kosarazta és utána jöttem én. Az elején beszélgetett még vele aztán mondtam,hogy ne. Így letiltotta mindenhol. Azóta fél év eltelt, de minden cirkusznál valahogy szóba kerül, vagy a párom nagy ritkán még is felhozza. Azt állítja sosem szeretett így még senkit meg, hogy igazán szerelmes és nem érdekli már az a nő. Viszont valahogy nem tudom elhinni. 4 év fél évvel szemben. Ráadásul ennyire ragaszkodtak egymáshoz. Félek, hogy megcsal vele vagy rá gondol vagy helyettesíteni akar aztán ha nekünk annyi megint menne vissza hozzá. Félek, hogy nem szeret annyira mint mondja és még mindig azt a nőt szereti.

Szerintetek?



2023. szept. 14. 18:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

"Félek, hogy ..."

Ha nem ad neked biztonságérzetet, és félsz, vagyis nem bíyol benne, és nem érzed stabilnak a kapcsolatot, akkor valószínűleg jól érzed, nem hozzád való.

2023. szept. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Osszeszedtel egy kotodesi problemas, erdekes "stilusu" embert, aki a csillagokat is lehazudja neked az egrol. Amit mindketten tudtok, hogy hazugsag, de megis ugy csinaltok, mintha igaz lenne. Te ugyanaz vagy pepitaban, erzelmileg instabil, kiszamithatatlan, egymasnak tokeletesen ellentmondo cselekmenysorral. Csak te meg meg is szoptad, mert megszeretted. Mondanam, hogy ismerkedj olyanokkal, akik nem esnek ki meg be a kapcsolatokba, de inkabb ne. A normalisakat hagyd meg azoknak, akik megerdemlik oket.
2023. szept. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Mintha az exemmel lennél együtt, mi is pont 4 évig nyomtuk ezt, illetve pont fél éve van új nője 😂😂😂

Tanáccsal nem tudom mennyire tudok szolgálni, de : Az én exem akármikor visszajönne hozzám, ha más nem egy menetre minimum. Pár hete irkált is valami kamu indokkal, mikor letiltottam kamu profilról is próbálkozott. A nőjének biztosan nem ezt adja elő mint ami van, a kapcsolatuk elején találkoztunk is (nem tudtam hogy együtt vannak) és volt minden (tudja a nő mert elmondtam neki, de együtt maratak mert mint nemrég kiderült tagadja az egészet)

2023. szept. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!