Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szülőként mit vársz el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülőként mit vársz el a párodtól hogy viselkedjen a gyerekeddel?

Figyelt kérdés

Pl vigye el suliba? Vagy elég ha játszik vele? Olvasson neki esti mesét? Nevelésébe beleszóljón?

Persze ahol a másik szülő is képben van.



2023. szept. 15. 09:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmi ilyesmit nem várok el, csak akkor ha valamiért nem tudom megcsinálni. De ez fordítva is így van. Még a nevelésbe se nagyon szólunk bele, csak ha nagyon rosszalkodnak rászolunk egymáséra is.
2023. szept. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Kölcsönösen ki kell venni a részünket.

Nálunk bizonyos dolgokat inkább én csinálok, mást a párom, ő a nő...de ezek átjárhatóak...( mese, foci, játék, fürdés, tanulás, stb).

Emellett nagyon fontos, hogy a nevelésben azért ne legyenek nagy különbségek a két szülő között, hogy mit enged, miert fegyelmez, mert abból állandó feszültség lesz és a gyerek sem tudja kezelni a helyzetet.

2023. szept. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nekem nincs gyerekem ezért kérdezem hogy nekem mik a feladataim
2023. szept. 15. 10:34
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekunk nincs a kepbe a gyerek apja, teljesen sajatjakent neveli, de igazabol 3 honapos kora ota egyutt vagyunk ugyhogy elhiszem hogy tudja ugy szeretni. Azota mar van egy kozos is, sose ereztem hogy kevesbe szeretne a nevelt gyereket mint a kozoset
2023. szept. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
4# ...azt meg kell becsülni 👍
2023. szept. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!