Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1-10-es skálán mennyire lennék sggfej, hogyha azért szakítanék, mert a barátnők egyetemista, sokat tanul, és unatkozom mellette?

Figyelt kérdés
Én is jártam egyetemre, sokat tanultam, éppen ezért örülök hogy vége
2023. szept. 15. 09:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
Nyilván nem szereted, párkapcsolatfűggésen alapul az egész langyos xar. Teljesen normális, hogy elhagysz valakit akit nem szeretsz hadd legyen neki is esélye szerelmet találni.
2023. szept. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%

Neked erre nincs igényed, mármint egy tanult nőre, teljesen jogos a szakítás. Keress olyat aki már 18 éves korától dolgozik, vagyis esténként és hétvégente általában szabad.

Így a mostani baratnődnek is adsz esélyt arra, hogy egy hozzá illő értelmiségi párja legyen

2023. szept. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%
Szakíts vele, mivel nem szereted ha ilyenen gondolkozol. Ne húzd tovább az időtöket feleslegesen.
2023. szept. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Én is diplomás vagyok. Amúgy tényleg nem ragaszkodom az értelmiségi nőhöz, bár nem kizáró ok.

Azért mentem bele, mert kedveltem, és azt hittem, hogy bírni fogom.

2023. szept. 15. 09:44
 5/14 anonim ***** válasza:
89%
A kedvelés az messze kevés egy parkapcsolathoz.
2023. szept. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
86%
Ha te már végeztél, akkor minimum 21 de inkább több éves vagy. Keress egy 22 fölötti nőt, aki már nem jár iskolába, nem kötelező ennyire fiatallal járni.
2023. szept. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor minek jöttél össze vele? Gondoltad, hogy majd kibukik, vagy nem akar tanulni. Komolyan nem értem az ilyet. Pontosan tudod milyen egyetemistának lenni, tudod, hogy neked ez az életmód nem tetszik, erre összejössz egy ilyen lánnyal. Mire számítottál? Igen, seggfejség lenne, mert pontosan tudtad mire vállalkozol, de inkább menjetek szét, ennek így nincs értelme.
2023. szept. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
9%
Undorítóak a női válaszok. Agyatlan módon mindig a nő pártját fogják, ha ugyanez a kérdés lenne feltéve, de a kérdező nő lenne, a csávó akivel szakít férfi, akkor meg a kérdező pártját fognák.
2023. szept. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

#2 egyetemre jár = értelmiségi


kek

2023. szept. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Unatkozni nem kell valaki mellett, csak mert ő éppen tanul. Addig csinálj magadnak programot. Nem kell sülve főve együtt lenni.


Egyébként ha odalennél érte, akkor nem zavarna, hogy tanul, de nem vagy.

Szóval szakíts nyugodtan, ez nem seggfejség kérdése, hanem érzelmi kérdés, és azt viszont pontosan tudod, hogy milyen szintű.

2023. szept. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!