Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19-23 éves egyetemisták hogyan tudnak az egyetem alatt együtt élni?

Figyelt kérdés
2023. aug. 21. 13:23
 1/9 anonim ***** válasza:
85%

Mi a különbség?

Lehet, hogy mindegyik szülő ugyanúgy eltartja a saját gyerekét, mintha nem élnének együtt. Sokan fizetnek albérletet a gyereküknek. Namost, ha két gyerek közösen bérel egy kis lakást, akkor a szülők megfelezhetik a bérleti díjat meg egyéb költségeket.

De természetesen ilyenkor általában dolgoznak egyetem mellett, vagyis részben vagy egészben eltartják magukat.

2023. aug. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne tudnának? Nem értem, mi a kérdés?
2023. aug. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
???
2023. aug. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Hogyhogy hogy?

Pont úgy, ahogy albérletben vagy kollégiumban laknak. Csak épp együtt.

Én egyetlen olyan egyetemistát sem ismertem, aki ha ne motthon lakott, akkor egyedül lakott volna. Mindegyiknek volt lakótársa.

2023. aug. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A pénz miatt?


Sok egyetemistát támogatnak legalább annyira a szülei, hogy egy albérleti szobát tudnak legalább bérelni. Ha össze akarnak költözni, akkor mindketten össze tudják dobni egy albérleti szoba árát, abból kijön már egy egész lakás bérlése.

2023. aug. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szülői támogatás, szoctám, laktám, diákmunka. Mi mindent bevetettünk.
2023. aug. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Általában közösen bérelnek, akárcsak egy szobát. Kivéve, ha a szülők támogatják őket vagy az egyiket és a másik beköltözik hozzá. Akiknek nem jó a kollégium és pénz sincs, muszáj diákmunkát vállalniuk. Vagy marad az összejárogatás.
2023. aug. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mi közösen béreltünk albit, további két lakótárssal :D nem volt stresszmentes, de négyen azért már össze tudtunk dobni egy jó lakásra a Kiskörúton.

Aztán ahogy az egyetem vége felé jobb munkánk lett, külön tudtunk költözni csak ketten.

2023. aug. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Hogyhogy hogy?

Lakni mindenképp kell valahol. Csak a fenti esetben egy pár ugyanabban a lakásban lakik.

Vagy mire gondolsz?

2023. aug. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!