Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan haragudott meg párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan haragudott meg párom azon, hogy nekem most más a prioritásom az életben mint neki?

Figyelt kérdés
Ma mikor találkoztunk mondta van egy ötlete, kapott prémiumot a munkahelyén menjünk el egy hétre nyaralni valamelyik trópusi országba a tengerhez. Mondtam neki nekem ez most nem fér bele az időmbe, mert nekem most a tanulmányaim fontosabbak ennél, nekem most az áll a prioritási listám élén majd jövőre. Erre felhúzta magát és közölte hogy akkor innentől majd a tanfolyamommal csókolózzak és járjak aztán dühösen otthagyott, azóta a telefont se veszi fel ha hívom.
2023. szept. 16. 13:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
65%
Teljesen jogos, hogy más neked a fontos. Meg kéne értenie. Viszont, te meg mégis vele vagy.
2023. szept. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
De most akkor szakított is velem vajon hogy otthagyott? Meg mondom nem veszi fel a telefont, hivtam volna, hogy elmagyarázzam neki miért így gondolom.
2023. szept. 16. 13:10
 3/18 anonim ***** válasza:
92%
Nem értem hogy egy nyaralás hogy nem fér össze a tanulással. Nem hónapokra akart nyaralni menni...
2023. szept. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
72%
Hs a tanulás a fontos akkor mit akarsz neki magyarázni? Valószínű szervezi a nyaralást egy másik nővel.
2023. szept. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
86%
Nem gondolom, hogy egy egyhetes nyaralás miatt esne ki annyi idő a tanulásból... ha igen, akkor valószínűleg előtte nem tanultál rendesen, és kapkodsz a végére. És igen, az egy egészséges párkapcsolatban a többségnek zavaró, ha a másiknak nem fontos, hogy élményeket szerezzenek együtt. Neked ez a prioritásod - de fogadd el, hogy neki meg nem, és ha neki nem jó, akkor elhagy.
2023. szept. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

De pont ezért akarom felhivni, hogy elmagyarázzam neki részletesen, érvekkel hogy nekem miért mások a prioritásaim és miért ennek a tanfolyamnak az elvégzése fontosabb a jövöm szempontjából mint hogy most elmenjek nyaralni vele.

És nem értem miért nem képes még pár hónapot várni, már kb fél év múlva elmennék vele.

2023. szept. 16. 13:48
 7/18 anonim ***** válasza:
88%
Gondolom a haverjait hivogatja,hogy akkor elmegy velük.Én legalábbis biztosan ezt tenném.
2023. szept. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
75%
Te csak kifogàst keresel hogy ne kelljen menni, jogos ha elhagy ....
2023. szept. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
81%
És nem kíváncsi a magyaràzkodàsodra, kifogásokra.
2023. szept. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
84%
Úristen... hallod én egyetista nő vagyok IT szakon és még én is simaliba elmennék 2 hétre nyaralni a párommal (kivéve vizsgaidőszak végén, mert akkor tényleg tanulás van ezerrel), ez amit te csinálsz inkább sznobság és kifogások keresése, sajnálom a párodat hogy egy olyan személlyel van együtt aki ennyire karót nyelve görcsben áll csak azért mert tanul közben valamit. Ha ennyi időt nem tudsz a párodra szentelni akkor inkább hagyd el, hadd találjon olyat aki nem váratja fél évig egy 2 hetes kiruccanásra...
2023. szept. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!