Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés

A párom hamarosan külföldre fog költözni egyetem miatt, sokat beszélgettünk a kapcsolatunkról. Èn szeretnék belevàgni a long distance kapcsolatba, viszont amit a barátom mondott nagyon elbizonytalanított.

Azt mondta hogy nagyon szeret engem és szeretné ha utána mennék miutàn befejeztem az egyetemet, èn vagyok a mindene stb stb.. Amikor a megcsalás és a hűség tèma jött szóba olyat mondott amitől megszólalni nem tudtam. Ő azt gondolja a megcsalásról hogy nem nagy dolog, mert a férfiak nem érzelmi alapon csalnak, hanem fizikailag, és hogy a férfiak nem mindig tudják magukat kontrollálni ilyen téren. Illetve olyat is mondott hogy ha egyszer véletlenül bármi történne egy lánnyal amíg távol van(tehát véletlen megcsalna(?)) akkor is ugyanúgy szeretne engem és szeretne velem lenni. Erre jött a kérdése hogy mit csinálnék ha ez megtörténne, hogy ő megcsal engem, és nekem elmondja. Azt válaszoltam neki hogy elhagynám mert nekem ez nem fér bele. Ha egy ember szereti a másikat nem fog lányról lányra menni csak azért mert k@nos. Erre teljesen kiakadt rám, hogy én “ilyen könnyen eldobnám a kapcsolatunkat, mert ha ő egyszer megcsal az neki nem jelent semmit, ugyanúgy engem szeretne”.


Én ezen teljesen kiakadtam és nagyon csalódott vagyok mert nagyon szeretem őt és nem tudtam hogy ő így gondolkodik ezen a téren, illetve én nagyon furcsának találom hogy ő úgymond ennyire “fel van erre készülve” hogy lehet megcsal lehet nem. Nem tudom érdemes lenne e vele folytatnom vagy inkább hagyjuk egymást, mert előbb utóbb fájdalmat fog nekem okozni. Köszönöm a válaszokat!


2023. szept. 16. 17:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha te csalnád meg arra ő mit reagálna?
2023. szept. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Én is ugyanezt kérdeztem tőle, azt mondta hogy teljesen más amikor egy nő csal meg egy férfit mint amikor egy férfi egy nőt. Tehát ő azt nem fogadná el. De ha ő b@szna félre az teljesen oké???
2023. szept. 16. 17:59
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jobb lesz neked nélküle..
2023. szept. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Szakíts... valószínűleg meg fog csalni, már most "próbál felkészíteni" téged...


Az már régen rossz, ha valamit neki szabad, neked még nem.


Ez nálam is figyelmeztető jel lenne, sajnálom:/

2023. szept. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem, szerintem egyáltalán nem normális és azonnal szakítanék. Egy párkapcsolat két emberről szól, eggyel sem többről! Semmilyen körülmények között nem elfogadott a megcsalás és aki szereti a másikat, nem is teszi meg. Ő még ki sem ment, de már most adagolja neked, hogy bizony ő odakint félre fog dugni és még meg is magyarázza a bizonyítványt, hogy ez miért is van rendben. Aztán ha közlöd, h neked ez nem pálya és szakítanál vele, ha kiderül, akkor még neki áll feljebb. Ez egy tipikus mérgező pasi, a helyedben egy percet nem pazarolnék rá többet.

Teljesen egyértelmű, hogy gond nélkül megcsalna, sőt kvázi készül is rá és próbál téged is "felkészíteni" rá, minek maradnál vele??

2023. szept. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Most olvasom a 2-es válaszod.. hát ez kabaré. Neki lehet, de neked nem, mert te nő vagy. Szánalom, most már egészen biztos kivágnám, mint macskát szarni. Ez a pasi nem csak mérgező, de gyanúsan hímsoviniszta is.
2023. szept. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Egyébként arab muszlim, ha ez hozzátesz bármit is a történethez.
2023. szept. 16. 18:08
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezzel kellett volna kezdeni, ez ugyanis elég fontos elem. Teljesen más vallás, más kultúra.

Nekem apukám arab, ő itt él már 30+ éve, maximálisan beilleszkedett, szerencsére nem gyakorolja a vallást, DE! Bizony vannak köztünk olyanok, akik abszolút így gondolkodnak, hogy nekik lehet, a nőnek nem. Apa ismerősei között is van ilyen férfi, a feleségét nem engedi kb sehova, ő rendezze a gyereket, a háztartást, ő meg éli az életét. Biztos nem kezdenék soha arab férfival, pedig mondom apa arab, ezáltal félig én is, de épp eleget tudok a kultúráról ahhoz, hogy ne akarjam ezt magamnak. Tisztelet a kivételnek, mert vannak köztük is teljesen európai szellemű, tök normál srácok, de sajnos többségében nem ez a jellemző.

2023. szept. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Fú de gáz a hapsid…

Szakítás.

2023. szept. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Kitana. ***** válasza:
51%

Lényegtelen, hogy arab, a magyarok között is bőven van rengeteg, aki pont ugyanígy gondolkodik erről a témáról :D

Nyilván szakíts, ha együtt maradsz vele, akkor azt annak tudatában teszed innentől kezdve, hogy fixen meg fog csalni.

2023. szept. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!