Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális ez a fajta agresszió...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez a fajta agresszió a párom részéről?

Figyelt kérdés

Párommal évek óta együtt vagyunk, tavaly házasodtunk össze.

Szépen haladunk a céljaink felé de van egy dolog ami borzasztóan zavar és nem értem miért reagál így.

Szóval ha valamivel megbánt és utána azt látja rajtam, hogy szomorú lettem és kedvetlen, ettől mintha bedühödne és elviharzik.

Van, hogy ilyenkor odavág valamit a földhöz, tört így el dolgokat és ajtót becsapva kirohan. Pár óra múlva nyugszik le, de még olyankor sem látja be, hogy sértő volt, vagy legalább megértse, hogy nekem úgy jött le és pár szép szóval megtudnánk beszélni.

Ilyenkor ijesztő számomra, viszont sosem emelt rám kezet, ha ezt tette volna már biztosan nem lennék itt. De ez a viselkedése is kb a határokat súrolja, nem tudom eldönteni, hogy normális e ha valaki igy vezeti le a feszültséget vagy nYilvánvalóan nem szeret már? Pedig mikor nincs semmi gond annyira aranyos, kedves figyelmes velem… 26n


2023. szept. 16. 22:17
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
83%
Semmi fajta agresszió nem normális a parodtol. Meg jó, hogy nem emelt rád kezet! Nem tudja kezelni az érzelmeit, pszichoterapiara kellene mennie pár évre.
2023. szept. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
5%
Anyagi gondok vannak. Ez a baja.
2023. szept. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
96%
2-ezt honnan szedted?
2023. szept. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Nincsenek anyagi gondjaink, tök jól keresünk, mèg kb egy év és megvehetjük életünk első saját lakását.


Csak olyankor reagál így, amikor az ő tette miatt vagyok szomorú . Ha pl munka, vagy bármilyen más okból borulok ki akkor jön és vigasztal…

De ilyenkor mikor arra vágyom, hogy odajöjjön és megmagyarázza, bocsánatot kérjen, vagy úgy egyáltalán megpróbálja megérteni az érzéseimet, átmegy idegbeteggé.

Nagyon sokszor beszéltem vele erről amikor jó passzban volt, hogy ezt két szép szóból le tudná rendezni, ha nem futamodna meg és törne-zúzna, de sosem tanul.

2023. szept. 16. 22:42
 5/23 anonim ***** válasza:
24%
Akár normális is lehet olyan értelemben, hogy mindenki hozhat magával káros, rossz viselkedési mintákat. Viszont a legnagyobb bajt az utolsó mondatod írja le: nem tanul. Nem törekszik a jobbra. Ez mindennél rosszabb szerintem. Én nem alapoznék ilyen emberre.
2023. szept. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
90%
Gyerekkori beidegződés -trauma .. gondolom az anyja is ilyen volt ha faterral ossze veszett es ilyenkor nem torod vele az anyukaja ez okozhatja szerintem.. de nsm vagyok szakember csak kovetkeztetek..
2023. szept. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
95%
Fura hogy mi válthat ki benne ekkora indulatokat. Eléggé valószínű hogy dühkezelési problémái vannak. Viszont meg kell kérdezzem, amikor szomorúba és kedvtelenbe váltasz, olyankor mi történik egész pontosan, hogyan kell elképzelni? Illetve milyen gyakran történik meg ez, és pl milyen dolgoknál?
2023. szept. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
77%

Ha ez gyakran előfordul és egyébként nem az a célja, hogy megbántson, akkor lehet az frusztrálja, hogy olyanon vagy lehúzódva, amit nem is úgy szánt. Ez betesz a hangulatnak + magyarázni kell a bizonyítványt + lehet az a fejében, hogy nem tud neked kb semmit mondani anélkül, hogy potenciálisan meg ne bántana.


Írhatnál példát min és milyen gyakran bántódsz meg, mert így nehéz megítélni, hogy mi van a háttérben.

2023. szept. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
17%

Még nem ütött meg. De nem kell erre sokáig várni.

Az èn exem ugyanilyen csak nőben. Vérig sérti az embert, majd azon hőbörög hogy csak viccelt, már a viccet sem értem, majd agresszív lesz, kiabál, csapkod.

Van hogy csenddel ver, amikor szólok neki emiatt akkor már csapkod, üvölt.


Tipikus bántalmazó.

2023. szept. 17. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
6%

Én pont ilyen vagyok! Nálam az van ilyenkor, hogy baromira feldühít hogy a feleségem rám tolja az egészet, ő van megsértődve, ő büntet ilyenkor, majd ezt az állapotot elhúzza akár 1-2 hétig! Szóval 1-2 hétig nézzem ahogyan pukkad, én pedálozzak nála.


Én sosem hárítom rám problémákat, azonnal megbeszélem. Sajnos mára már annyira megbánt a viselkedésével hogy részemről nem nyúlok hozzá, másik szobában alszok. szexuálisan nem vonz már, ezt elérte azzal, hogy örökösen szexmegvonást alkalmazott.


Egyébként így kezdődött nálunk is. Ő besértődött, bezárkózott, én meg szenvedtem mellette amíg megenyhül, na de a tüske benne maradt, mert hát a haragot azt tartani kell. egy balhé, 2 hónap szexmegvonás. Aztán fura ha ideges lettem ha már láttam hogy kezdi megint.


Nem vagyok agresszív, de volt rá példa hogy átütöttem ököllel a fürdőszoba ajtót egy ütéssel(elég gyenge konstrukció).

2023. szept. 17. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!