Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy így viselkedik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy így viselkedik az exem?

Figyelt kérdés

Életem első pasija. 13 éves korom óta ismerem, 14 voltam, amikor összejöttünk, ő 18. 1 év után lett egy autóbalesete, amit pár csonttöréssel megúszott. Rá jó félévvel még egy autóbalesete volt, ahol már a feje is megsérült, és kómában volt.

Azóta nagyon megváltozott, nagyon sokat ordibált velem jelentéktelen dolgokon (pl: amikor nála aludtam azért is kiabált, hogy a távirányító miért nem a DVD lejátszó tetején van, és miért az asztalon), megesett, hogy meg is pofozott, pedig semmi rosszat nem tettem. Volt, hogy az orrom vérzett, vagy a szám felszakadt, úgy megpofozott, kezemet megszorította úgy, hogy a nyoma megmaradt. Tudni kell róla, hogy 198 centi és izmos alkat, én pedig 160 centi.

Múlt júniusban szakítottam vele, de még mindig keresi a kapcsolatot velem. Legutóbb az unokatesójánál voltam, meglátogatni a picit, és megjelent az exem. Kb 20 perc után elvesztette a fejét, ordibált. Kimentem az erkélyre rágyújtani, mire utánam jött, és úgy megszorította a kezem, hogy a cigi a lábfejemre esett, és megégett.


18l



2012. jún. 3. 14:48
1 2
 1/11 anonim válasza:
már hogy lenne normális? inkább jöjj össze egy rendes sráccal nem olyannal aki agyonver. pff
2012. jún. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem tudok tőle teljesen megszabadulni, mert valahogy mindig úgy hozza a sors, hogy találkozzak vele.
2012. jún. 3. 14:51
 3/11 anonim ***** válasza:
Akkor ne hozza úgy! Kerüld el! ha tudod hogy ő is jön, mej el!! Miért vagy az unokatesójánál?
2012. jún. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Mai napig jóban vagyok az egész családdal, még az exem bátyjával is
2012. jún. 3. 14:56
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
perszehogy nem normális, de az se hogy a családjával haverkodsz...mondd meg nekik hogy ezt talán már nem kéne, rossz igy mindenkinek, aztán köszönj el...biztos vannak más barátaid is
2012. jún. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
70%

Valószínűleg megsérült valami az agyának egyik területén, érdemes lenne elmennie neuropszichológushoz, mert az különböző tesztek után meg tudná mondani, hogy hol sérült az agyterület.

Mert ez igy nem normális, vagyis inkább ugy mondanám, hogy ez már patolgógiás, és nem egészséges.

2012. jún. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván azért keresi a társaságodat, mert te vagy az egyetlen, aki eltűri az idióta viselkedését.
2012. jún. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted hogy szakítottál vele, mert ez csak rosszabbodna és magadat veszélybe sodornád ha vele lennél. Mondom ha elmenne neuropszichológushoz, és megállapítaná hogy mi a probléma, melyik agyterület sérült, vagy nem funkcionál rendesen, akkor akár még javulásra is lenne esély, attól függ milyen a probléma..
2012. jún. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Kapott gyógyszert, amikor kijött a kórházból, de nem szedte/szedi, mondván: 'nincs semmi bajom'
2012. jún. 3. 15:08
 10/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a sérülése miatt van ez, de ettől még nem kellene lenyelned.
2012. jún. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!