Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha szakítani akarok, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szakítani akarok, akkor ezzel manipulálna a barátom?

Figyelt kérdés
Ő bánt meg engem, és mikor felhozom, hogy akkor legyen vége, akkor azzal jön, hogy neki lehet van valami betegsége, nem is érzi magát olyan jól, kivizsgáltatja magát.
2023. szept. 16. 23:08
 1/6 anonim ***** válasza:
És ha manipulálna, akkor mi van?
2023. szept. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy manipulál.
2023. szept. 17. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Naná hogy hülyére vesz. Te meg hallgatod a meséit. Jó szenvedést..
2023. szept. 17. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

-Én is javaslom, hogy fordulj orvoshoz, de oda már nem kísérlek el. Mielőbbi gyógyulást.

Én nem vagyok pszichiáter. Ne keress többet.


Nos, én ezt tenném.

2023. szept. 17. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Meg szakitas itan a könyörgések hogy ő megváltozik. Kibekulsz es ugyanaz lesz amikor már nyeregben van.

Számtalan ilyen van.

2023. szept. 17. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
off pasi manipulatív görény.
2023. szept. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!