Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a parom de nem akarok szakitani?

Figyelt kérdés
Szerintem nem vagyok normalis... Megcsalt es bocsanatot kert. Es en valamiert meg mindig egy alomvilagban elek es szeretnek neki egy ujabb esely adni..... 2 eve vagyunk egyutt..es kb 3 eve ismerem es nem tudnam elengedni ot barmit is tett
2023. szept. 11. 22:10
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Ha 1x megtette, akkor máskor megint megfogja tenni, de ne legyen igazam.
2023. szept. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Magadnak keresed a bajt
2023. szept. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Van az a mondás, hogy ha egyszer átversz az a te szégyened, ha másodjára is, az már az enyém.
2023. szept. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ha neked így jó, áldásom rád, csak ne vartyogj...
2023. szept. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%

Volt, hogy összejöttem egy csajjal de még volt egy korábbi csaj akit végül lesmároltam úgy, hogy ugye már kapcsolatban voltam.

Eléggé szántam-bántam a dolgot, abszolút nem úgy terveztem, de persze kár másra hárítani a felelősséget, én voltam a bűnös.

Megbocsájtott a barátnőm.


Rá 2-3 évre a barátnőm azt mondta azért nem jön szilveszterezni velem (az általam tartott házibuliba) mert még harmadnapos a 2 nappal korábban átmulatott éjszaka miatt.

Aztán végül csak beesett az este folyamán, de tényleg eléggé rottyon volt. BUli volt, nem firtattam.

Másnap is zavartan viselkedett. Végül kibökte, hogy hát eléggé be volt rúgva és abban a buliban ahol a barátnőivel volt smárolt valami random pasival.

Csórikám annyira emésztette magát, hogy azt éreztem kár bűntudatot kelteni benne, én már nem tudnám jobban büntetni, mint amennyire ő bünteti magát.

Megbocsjtottam.


Ez kb 10 éve volt, most 12 éve vagyunk együtt, házasok, jön a gyerek, épül a ház. Azóta egyikünk sem lépett félre, a magam nevében mondhatom, nekem eszembe se jut, de elég jól ismerem őt, szerintem neki sem.


Szóval szerintem nem kell vészmadárkodni, bár tény, hogy nem árt figyelni mennyire bánja a másik amit tett.

2023. szept. 12. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
83%
Igazabol itt te vagy a szerencsetlen :) mire akarsz neki uj eselyt adni? Hogy ugy csaljon meg hogy nem bukjon le?
2023. szept. 12. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
76%
Nem is volt kérdés! De a sok álszent barom írja hülye közhelyeit! Ennyire nincs szerelmi/szociális életetek???? Hogy lenne miből merítenetek? Én is csaltam meg, én is voltam számtalanszor szerető férjezett nőnek, élettársasnak, vagy csak csajok akiknek volt barátja. Volt akik utána együtt maradtak, volt akivel utána én jöttem össze. Nagy ügy!
2023. szept. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!