Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már olyan megismerkedtete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan megismerkedtetek valakivel akiről kiderült később mikor már kijött az igazi énje, hogy őrült*, kattant, de akkorra már beleszerettetetek? Hogy tettétek túl magatokat, fájt a felismerés?

Figyelt kérdés
*pl kényszeres hazudozó, pszichopata, nárcisztikus, paranoiás és hasonlók
2023. szept. 17. 00:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
7%
A nők 80%-a erre panaszkodik! :D Én inkább azt kérdezném meg, hogy mit is jelent a nőknél az "ismerkedés"?!
2023. szept. 17. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
Itt eleg gyakori sztorit lehet olvasni, es sokan nem tudnak mit tegyenek es valni sem akartak xdd
2023. szept. 17. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
32%
Nagyon nem tudsz semmit tenni. Vagy elengeded, vagy kitartasz mellette. Csodák vannak még
2023. szept. 17. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
Lehet csak beképzeli a nő mivel fura a férfi és eltér a msgszokottol.. a fura ember nem feltétlaen örült .. sokan szoronganak vagy nehezen kommunikalnak az elejen aztan egy ido utan mar megszokja a ferfi a not es atlagos lesz. Az emberek nem egyformak, es ha nincs az ismeretsegi koeunkben fura ember akkor bolondnak belyegzunk meg mast mert egy nem ismert ember tipussal sodort ossze az elet.
2023. szept. 17. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
24%
Nem tettem túl magam. Én is megbolondultam inkább.
2023. szept. 17. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
53%
Bele nem szerettem de nehéz volt megszabadulni tőle.
2023. szept. 17. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
18%
Fájt a felismerés, de az átlagember még rosszabb. Vagy hát nem is tudom, egyik rosszabb mint a másik, én meg elvagyok boldogan a kis hobbijaimmal meg a normális rokonaimmal barátaimmal az őrültek ellenére is.
2023. szept. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
55%

Hajjajj, hogyne lett volna... Sőt mivel ez többször is megtörtént már, valószínű bennem is el vannak törve dolgok nagyon régóta.

"Ha elég sokáig nézünk a mélységbe, a mélység visszanézhet ránk."

"A pokolnak nincsen feneke, szólt. Aki belebukik, abban a zuhanás örök. Az őrületnek nincsen alkonya, mert éjszaka."

2023. szept. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
43%

Nekem a szerelem helyére félelem került pszichopata mellett.

A túlélési ösztön erősebb lett. Ez segitett abban hogy a szerelmi bánatot feldolgozzam

2023. szept. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
38%
Erre való az agy, a tudatos döntés képessége és a kiábrándulás. A szerelem nem kifogás normális emberek számára, csak a legalja réteg olyan primitív, hogy ezzel takarózzon.
2023. szept. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!