Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudom, hogy szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom, hogy szerelmes vagyok-e?

Figyelt kérdés

1.Kell-e, hogy MINDIG tudjunk vmirol beszelni?

2.Talalkozas elott olyan izgatott vagyok, hogy azon gondolkodom mindjart szivinfarktust kapok-e.

3.De amikor mar tenyleg egymassal szembe vagyunk, nem erzek semmit? (Bovaryne...)

4.Mukodik egyaltalan, ha sokszor FOGGALMAM sincs mirol beszel, mert vannak olyan faraszto viccei... (Scarlett-Ashley kapcsolat az Elfujta a szelbol...)

5.Ennek ellenere folyton ra gondolok (MINDEN PERCBEN!)

6.Ha fenykepen latom, elall a lelegzetem.


Egyebkent milyen, ha nem a felsoroltak?



2014. aug. 23. 23:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Jézus f**sza a kereszten, ezt most komolyan gondoltad?
2014. aug. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
elsővel értek egyet.
2014. aug. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

1. Nem, nem kell.. ha szerelmes vagy a kínos csönd sem számít kínos csöndnek.

2.-5.-6. tuti kedveled, lehet nem vagy belé szerelmes de nem közömbös, a szerelem később is kialakulhat..

3. hülyeség.

4. kit érdekel?

2014. aug. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
aki igazán szerelmes az érzi, nem biztos hogy szerelmes vagy lehet hogy puszta rajongással vagy iránta.
2014. aug. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Az elso kettonek: en sem igy allok hozza, a Ti kerdeztek!


Utolso kettonek koszonom! Meg mindig nem tudom mi ez, de remeljuk megtudom.

2014. aug. 24. 23:35
 6/7 anonim ***** válasza:
Csak én olvastam el visszafelé a a felsoroltakat?
2014. aug. 30. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én is sokszor éreztem "így" és 2x is összejöttem így egy fiúval. Az első esetben 1 hét után szakítottam vele a másodikban pedig egy igazán nagy szerelem lett.:)
2014. aug. 30. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!