Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Utólagos dolgokon vitázni ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utólagos dolgokon vitázni ?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


8 éves kapcsolatban vagyok ebből 3 év házasság.

Elkövettem egy hibát, méghozzá, hogy egy régi lány ismerősömmel elkezdtem beszélgetni. Nem volt köztünk semmi, a beszélgetéseink is baráti / haveri volt. Munka, család, régi dolgok, illetve ha problémája volt amiben én tudtam segíteni a munkám miatt akkor azzal megkeresett.


A feleségem tudtam, hogy nem tudja ezt elviselni ezért titkoltam. Később ez kiderült, majd féltékeny lett és arra kért mindenhonnan tiltsam le, különben mehetek a háztól. Ezt már nem bírtam, nem a lány miatt de elköltöztem. Ők beszéltek azóta, én pedig a békülés útjára léptem és minden kapcsolatot megszakítottam ezzel a lánnyal. Bocsánatot kértem és azóta sem vele sem más lánnyal nem beszélgetek mert tudom, hogy ez a feleségemnek fontos és tiszteletben tartom.


Kb 2 hete békültünk ki, én hazaköltöztem és időről időre érzem, hogy mindenen gyanúsít. Amit meg tudok érteni. A telefonom titokban átnézi, hasonlók.


4 napja közölte, hogy majd felkeresi ezt a lányt, mert biztos benne, hogy mi már régóta jóban vagyunk. Ezzel azokra az alkalmakra célzott, amikor azzal gyanúsított korábban, hogy én nekem van valakim. Szóval ilyen több hónapos dolgokkal . Pedig mikor ez kiderült én elmondtam, hazudtam, nem mondtam hogy mi barátok vagyunk. Ez miatt a másik lány is haragszik, hiszen ő úgy tudta, hogy a felesegem tud rola, mindezt azért mert cikinek tartom, hogy ilyen rövid a póráz.


Szóval a kérdésem, hogy szerintetek mennyire normális ez? Oké tiszteletlen voltam de azt látom, hogy a feleségem nem megmenteni, hanem még inkább tönkre tenni akarja ezt az egészet .


Mellette nekem nagyon kellemetlen, hogy már zaklatja ezt a lányt a házasságunk problémáival.


Tudom, hogy a vége az lesz, hogy hát már akkor mondtam, hogy hazudsz.. és ez újabb vitát szül.. pedig ez miatt már egyszer megvolt és bocsánatot kértem..


2023. szept. 17. 15:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Szét fogtok menni ha van eszed
2023. szept. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
39%

Hát a tetteinknek vannak következményei te generáltad ki 🤷🏻‍♀️

Akármennyire mondják normálisnak-nem normálisnak mivel ez minden kapcsolatban más, másmilyenek a szabályok.. te feleséged! Te ismered a határait és átlépted!

Mondom ezt úgy hogy nekem és a páromnak is vannak ellenkező nemű barátai, de nálunk ezek beleférnek, nálunk más tabu dolgok vannak..

és ha valamivel megbántana és el is költözne mint ahogy tetted igazat adva a rossz érzéseknek.. hát nekem sem lenne elég egy bocsika meg már érted vagyok kedves” :)

2023. szept. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
68%
Én egy ilyen betegesen féltékeny embertől menekülnék.
2023. szept. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%

Az a baj hogy eljátszottad a bizalmát, és úgy néz ki attól hogy te bocsánatot kértél még nem épült vissza a bizalma feléd. És lehet hogy soha nem is fog.

Ezért fog mindig nyomozni utánad, mert már nem tud megbízni benned (még akkor sem ha éppen nem csináltál semmi rosszat).

Ez olyan mint amikor eltörik egy tányér, megragasztod, de sosem lesz olyan megbízható mint a törés előtt. Nem mersz rápakolni sok kaját, mert félsz hogy kettétörik. Kb ilyen lett most a házasságod is.

Vannak akik csak szakember segítségével tudnak helyrerázódni, lehet hogy nektek sem ártana.

2023. szept. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
25%

Saját magadnak köszönheted. Nem tisztelted őt, elveszítette feléd a bizalmát. Hogy van képed még ezt a visszájára fordítani, és őt hibáztatni?


Undormány.

2023. szept. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
23%

A csajnak is hazudtál meg a feleségednek is. Egy pasi ok nélkül nem csinál ilyet. Csak akkor, ha félre is akar dugni.

Most meg fosol, hogy lebuksz, hogy hazudtál már korábban is.


Neked most ezerrel azon kéne dolgozni, hogy bizinyits a feleségednek és visszanyerd a bizalmát. Ehelyett a hazugságaid akarod takargatni.

Ennek igy semmi értelme. Szerintem nagyon ne csomagolj ki...

2023. szept. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
92%

A feleséged már alapból nem bízott benned, ha még az ellenkező nemű barátok megléte is tabu volt nála. Neki minden nő a közeledben potenciális veszélyforrás a kapcsolatára nézve. Szerintem nem egészséges hozzáállás, de te választottad, pontosan tudtad, hogy milyen a nő. Ennek ellenére haverkodsz egy csajjal, akinek azt hazudod, hogy a nejednek ez ok, hogy ne derüljön ki, mekkora papucs vagy, a nejednek meg hazudsz, mert hát ismered, hogy ideggyenge.

Az a legnagyobb hibád, hogy benne ragadtál egy ilyen emberrel egy kapcsolatban, meg az is, hogy nem vagy képes meghúzni a saját határaidat. Ha neked nem számít az ember neme és ettől függetlenül is tartasz fent barátságokat, akkor álljál ki az álláspontod mellet, és ne sumákolj, mint valami titokban bagózó tini.

2023. szept. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
78%
Minek vettél el egy ilyen nőt?
2023. szept. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
70%
Minek mentèl vissza idiota
2023. szept. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Kérdésekre válaszolva azért jöttem vissza, mivel úgy érzem, hogy hibát követtem el. Ha az én feleségemnek ez nem fér bele, nekem így kell vele lennem. Ezt pedig akkor is tudtam amikor elvettem, illetve amikor osszejottunk. Nekem pedig annyira nem volt létszukseglet ez a barátság.

Igazából jogos amiket írtok, hogy feltekeny és azt is érzem, hogy nem fog ez igazán működni a jövőben. Azonban én amikor visszakoltoztem tettem mindazt úgy, hogy ha tönkre is megy a házasságunk ne ilyenen menjen.


Ismerem magam és ha most ez miatt kellene elvalnunk velhetoen a fejem a falba vernem és magam hibaztatnam. Tőle is csak azt kértem, hogy ha már így alakult és elindultunk a fejlődés útján vagy a javítás mellett döntöttünk, akkor tartsunk ki ez mellett.


Engem ezért is zavar ez, hogy ennek ellenére ő nem a javuláson van, hiszen neki is lenne miben változtatni, hanem a problémák keresése az első és legfontosabb ..

2023. szept. 18. 06:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!