Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Utólagos belemagyarázás, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utólagos belemagyarázás, vagy van aki tényleg így gondolja?

Figyelt kérdés

Ex barátnőmmel régen sok romantikus dolgot csináltunk és úgy láttam, hogy azért ő neki is tetszett.


De most valamikor beszéltem vele és azt mondta, hogy az egész egy szenvedés volt.


De csak eszembe jut az elégedett mosolya amikor a tó parton a naplementében órákat csókolóztunk és nem tudom össze tenni a kettőt, de az a baj, benne van a pakliban, hogy az egészet megjátszotta, hogy kedvem legyen vele lefeküdni (a 2 hetes szabályom előtt), mert én neki amúgy csak egy lábtörlő voltam az előző barátja után.


Valami vélemény?


20/f


2014. okt. 30. 11:31
 1/4 anonim ***** válasza:
A naplemente nem is tart órákig.
2014. okt. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
De hogy nem, főleg ha reggel kezded nézni. :-D
2014. okt. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sokan egy párkapcsolatból kilépve szidják a másikat, meg azt mondják, hogy nem volt jó, mert nem csak a szép dolgokra emlékeznek. Pedig jól érezte magát akkor, nyugi:D
2014. okt. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Abban a pillanatban jól érzi magát az ember, de szakítás után leginkább csak a rosszra emlékezünk. Ez a legtöbbször így van. Nem hazudott semmiben, pusztán erről a teljesen normális jelenségről van szó.
2014. okt. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!