Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy fiatalkori sulyos csalodas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiatalkori sulyos csalodas orokre bearnyekolhat, barmilyen utolagos parkapcsolatot?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 21. 20:46
 1/10 anonim ***** válasza:

meg van rá az esély.

Ez olyan szerintem mintha utcán megtámadnának, onnantól fogva soha sem fogod biztonságban érezni magad utcán.

Vagy amikor egy kutya megharap, onnantól az összes kutyától tartani fogsz.

Ez is olyan.

2012. ápr. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A tapasztalat szerint igen. Nagyon szerettem volna összejönni valakivel, de a srácon mély nyomot hagyott az előző barátnője. Nekem ez rosszul esett,mert esélyt sem adott.
2012. ápr. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Elvileg nem szabadna, egy idő után tudni kell továbblépni, de biztos vannak olyanok, akik nehezebben dolgozzák fel a csalódásokat, bennük tényleg mély nyomot hagyhat a dolog.
2012. ápr. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Normális esetben nem, akinél igen, annak súlyos önértékelési problémái vannak.

A csalódást nem elkerülni kell, hanem megtanulni feldolgozni.


De ez is lehet, hogy ez csak egy ügyes kifogás, mindent erre fog, és még sajnálják is, holott arról van szó, hogy nem akar beleadni többet a jelenlegi kapcsolatába.

2012. ápr. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem hinnem ,aki ilyet tapasztalt,az nem tud tobbe bizni,es bejohet az alulertekeles is .
2012. ápr. 21. 21:09
 6/10 anonim ***** válasza:

Volt olyan párom, aki nem tudott érzelmileg megnyílni felém. Szeretett, jól érezte magát velem, de igazából semmi komolyabba nem avatott be. Teljesen elszigetelődött tőlem, bármit csináltam.

Mostani párom is túl van egy nagy csalódáson, azóta nem tudott igazán senkit szeretni, viszont ő elkezdett felém megnyílni, és újra mélyebben érezni. Ő is bizalmatlan még, és néha elzárkózik, de ha éreztetem vele, hogy szeretem, akkor megnyugszik =)


Összefoglalva: Ha nagyon szerette az ember a másikat, akkor nyomot hagyhat benne, főleg ha csalódott (megcsalták, megütötték, megalázták), de túl lehet rajta lépni, csak idő, akarás és partner szükséged hozzá.

2012. ápr. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Talan azert nem latom a valosagot,mert minden utolagos kapcsolatban az elsot probaltam megtalalni,persze bebizonyosodott hogy ez mindentol rosszabb.
2012. ápr. 21. 21:19
 8/10 anonim ***** válasza:
Idővel jobb lesz majd, de lehet ehhez évek kellenek. Addig meg ez van sajnos, próbálj túllépni, mert még nem sikerült.
2012. ápr. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Idovel ? Hat egy ponton tul az ido mulasa hatrany.Vannak akik azt mondjak ha nem vagy versenykepes,luzer maradsz.
2012. ápr. 21. 21:33
 10/10 anonim válasza:
Szia én most pont ebben a helyzetben vagyok sajnos...történtek a legutóbbi kapcsolatomban olyan dolgok avagy csúnya szakítás ami majdnem feljelentéssel járt..volna.. de nem tettem meg..és sajnos ez meghatározta most az ismerkedést,nem bízom, figyelem minden tettét,léptét,szavait azzal akivel megprobálok mégis ismerkedni,vajon mi állhat mögötte..Vajon őszinte-e,vajon mi járhat a fejében,stb stb...gondolom érted..Félek a kapcsolattól és attól hogy megint olyan emberbe ütközöm aki hónapokig a jó arcát mutatja aztán hirtelen avagy lassú folyamatban tönkre tesz lelkileg és összeomlok.A vakságtól nem láttam azt amit már mások megmondtak nekem..Viszont nem vagyok az a tipus aki feladja.A történteken összeomlok hetekig rosszul vagyok,félek,az idegességtől nem eszem,de aztán felemelem a fejem és megpróbálok továbblépni,nehéz,nagyon nehéz és sokkal de sokkal megfontoltabbnak kell lenni..Nem vagyok az a tipus aki húzza az időt és fél megnyilvánulni,de most mégis nem merek bízni és kétségek közt vagyok.De ha kapcsolatban leszek később ha sikerül kialakitanom nem tudom mi lesz.
2012. ápr. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!