Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kifejezetten monogám kapcsolatban titeket zavarna, ha a párotok sokáig irogatna egy csajjal aztán megkapná csak egy alkalomra? Tanácsok?

Figyelt kérdés

4 éve tartó kapcsolatunk van.

Nekem az a problémám, hogy én úgy képzeltem el a "közös alkalmi extrákat" a kapcsolatunkban amik teljesen érzelem mentesek. Nincs előzmény, folytatás...stb.


Na most a páromnak van egy olyen csaj ismerőse akivel baráti szinten kibékült.

Mielőtt velem összejött a párom ez a másik lány vissza utasította miután hosszas barátságuk után a párom szerelmet vallott neki...

Nemrég meg kellett beszélniük ezt a vissza utasítós dolgot, mert emiatt évekig nem beszéltek egymással és a páromnak nagyon nyomta a vállát ez a dolog.


Nyilván betenné neki már csak azért is..., de a párom nem érti meg, hogy én érzelem mentes dolgokra gondoltam...

Kinek mi fér bele. Nekem ez nagyon nem és nem értem miért nem fogja fel. Nem tudok a csajtól megszabadulni és a párom nem is akar tőle.


25/N


2023. szept. 17. 18:19
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Semmi perverz dologról nem beszélnek, úgy beszélnek, mint a barátok...nem szerelmesek egymásba.
2023. szept. 17. 18:21
 2/23 anonim ***** válasza:
79%
Én nem értem csak miről van szó ebben a kérdésben?
2023. szept. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
29%
Ha nem monogám a kapcsolat, akkor mit vársz? Azt hogy ő majd kinn áll az esőben virágcsokorral a kezében, amíg te benn lovagolsz a bikádon? Ez nem így működik nénje.
2023. szept. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Engem kifejezetten zavarna.
2023. szept. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Az a kérdés hogy hogyan állítsam meg, a most zajló előzményeket.
2023. szept. 17. 18:49
 6/23 anonim ***** válasza:
37%

"most zajló előzmények"

Kislány, szerintem egy kicsit sok időutazós scifit nézhettél...

2023. szept. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy meg tudod fékezni, mivel a barátod nagyon rá van kattanva. Eleve szerinttem hülyeség a nyitott kapcsolat, mert bármennyire nem tervezi az ember, hogy nincs semmi érzelmek barmikor kipattanhatnak minket reszról. Szerintem ez robbani fog. Meg fogja d. gni te meg vagy észre veszed magad és lelépsz, vagy majd azt fogja neked hazudni, hogy nincs semmi érzelem csak szex. Ami netto hazugság a tények tükrében.
2023. szept. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Nem nevezném nyitott kapcsolatnak. Ha buliba megyünk esetleg egy évben 2x miért ne mennénk mindketten egy kis kalandra? Csak egy példa. Egyszeri alkalmakról van szó. Se több se kevesebb. Egy alkalom után nincs szerelem.

Monogámok minek írnak? És azért, mert más a felfogásom miért is kell lealacsonyítóan beszélni velem?

"Kislány" kissé fenn hordod az orrod a semmire!

2023. szept. 17. 20:01
 9/23 anonim ***** válasza:
71%
A kislany jelzot azert hasznalta, mert nem ugy gondolkodsz, mint egy felnott no. Nem, monogam kapcsolatban nem kurogatunk jobbra-balra. Attol, hogy te azt gondolod, hogy ennek az erkolcsileg igencsak kikezdheto eletformanak nincs mellekhatasa, attol meg lesz. Ujra kene kalibralni a kapcsolatotokat, mert ami eddig ment, az mar nem fog.
2023. szept. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Persze, ha valakinek más a felfogása már nem is felnőtt. Hát nem vagy százas #9. Teljesen normális és ösztönös dolog, hogy a másik emberre azt mondjuk, hogy szép vagy dejó lenne egy alkalom a másik emberrel.

Aki másképp gondolja ideje zárkába vonulni az asszonnyal és rettegj, hogy bent sem kíván meg mást. 😂

Még most mond el a párodnak, ha van egyáltalán, hogy soha az életébe gondolni se merjen másra és kösd össze magad vele egy lánccal.

Fogalmad sincs a kapcsolatomról, szóval felesleges minősítened illetve jósolgatnod a jövőnket. 😉

2023. szept. 17. 21:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!