Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is baj, hogy elakarom vinni a macskámat Szilveszterkor egy wellness hotelba, ahol általában tűzijáték tilalom van, és ezért nem tudnánk együtt ünnepelni a barátnőmmel?

Figyelt kérdés

Tavaly lettem macska gazda, ennek megfelelően tavaly otthon töltöttem a macskámmal a Szilvesztert, akkor még szingliként, és nagyon rosszul érintette a tűzijátékozás, és az sem segített, hogy a szomszédok is folyamatosan lőtték fel őket.


Úgy gondoltam, hogy idén keresek egy eldugott wellness szállodát, vagy egy sima hotelt ahova eltudom vinni a macskám, és ahol nincs tűzijáték, vagy legalább is nincsen annyi, már az is előrelépés lenne ha a közvetlen szomszédban nem lenne lövöldözés, ha lenne wellness részleg is az csak plusz lenne :)


És végülis ezen vesztünk össze a barátnőmmel, mert Ő a társaságával akar menni bulizni majd, semmiképpen nem akar menni se wellness hotelbe, se otthon maradni, merthogy az gáz, de nélkülem se akar lenni, merthogy az meg nem ugyanolyan. Szóval itt megakadtunk.


A nyaralást megtudtam oldani, mert voltak emberek, akik ránéztek közben a macskára, se Szilveszterkor nem fogok ilyet kérni, hogy valaki vigyázzon a macskámra ameddig én szórakozok valahol, mivel láttam tavaly, hogy milyen rossz hatással volt a tűzijáték a macskára, ezért semmiképpen nem fogom egyedül hagyni se másra bízni, szóval ebből én nem engedek.


Felőlem elmehet szórakozni akárhova akárkivel, mivel az én macskám, én tartozok érte felelősséggel, nem kell miattam kompromisszumot kötnie, viszont a fejemben azért ott van, hogy hosszabb távon talán ebből még lehetnek konfliktusok.


2023. szept. 18. 12:52
 1/9 anonim ***** válasza:
89%

Tűzijáték mentes hotel ok, de azt ki garantálja, hogy a kerítéstől 5 méterre nem fognak durrogtatni? Ugyan már. Ez pont olyasmi, ami a város másik feléről is hallatszik. Nem baj, ha nem akarsz bulizni menni, hanem szívesebben pihensz, én is így vagyok. De ne fogd szegény cicára. Neki, ha nagyon félted, akkor egy kis nyugtató paszta, meg egy védett hely kell, ahová elbújhat, meg némi nasi, hogy tele pocakkal könnyebben kiheverje a riadalmakat.

A barátnőddel legyél őszinte. Igen, ha ő bulizós, te meg inkább lazulós vagy, akkor lehetnek ebből súrlódások.

2023. szept. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%
Neked sosem lesz nőd.
2023. szept. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
37%
Adj neki macskamentát, had legyen a macskának is szilveszter a szilveszter....talán a durrogás se zavarja annyira ha be van rendesen tépve. 🙃😅
2023. szept. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
1 Xanax, és alukál egy jót.
2023. szept. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%

Nem vagyok benne biztos, hogy a kérdés komoly, de azért válaszolok. Ezt a wellness-dolgot nem igazán tartom jó ötletnek. Mivel nekem nekünk is voltak cicáink, tapasztalatból tudom, hogy a macskák utálnak utazni. Mi csak Budapesttől 20 km-re, a hétvégi házunkba vittük őket autóval, de nagyon rosszul tűrték. Az egyik cicám pici korában még kimondottan szeretett autózni, még a boxra sem volt szükség, ült az ölemben. Aztán olyan egyéves korától már ő is utálta. Legtöbbjüknek óriási stressz az utazás. Ha a barátnőd ilyen bulizós, bandázós típus, akkor itt nem csak a cica miatt lesznek nézeteltérések.

N

2023. szept. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

4. vagyok.


0%??? Ja, mert itt ingyen van a tanács. Érdekes, de a rendelőben meg megköszönitek nekem és adjátok az 5000 forintost.


De más kolléga is ezt írja.: [link]

2023. szept. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Lehet azért nulla mert egyet írtál, nem egy negyedet.

Amúgy a negyed algopirintől is lenyugszik, egy munkatársam azzal etette a melóhelyen csúnyán összerugdalt macskát míg fájdalmai voltak és nehezen mozgott. Kb 3 órát aludt és csillelt az árnyékban még 3at nyugiban.

2023. szept. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 yzf ***** válasza:
31%
Szerintem húzd a ph@szodra a macskádat,a barátnődet meg egy igazi férfi fogja ráhúzni🤣Szaros kis macskajancsi....
2023. szept. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
35%
8.-nál a pont!
2023. szept. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!