Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beleférne nektek egy nyitott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleférne nektek egy nyitott házasság hosszú évek után?

Figyelt kérdés

Régóta együtt vagyunk, van két gyerek. A szex rossz, kevés. Próbáltuk feldobni már mindennel, de sajnos nem javult semmi. Elgondolkoztam azon hogy lehetnénk nyitott házasságban. Szeretjük egymást, jó páros vagyunk, nem veszekedünk meg semmi ezért nem szeretném elhagyni. Viszont sajnos nem teljes így az életem normális szexuális élet nélkül. Páromnak még nem mertem felhozni ezt a gondolatom, előtte érdekelne kinek mi a véleménye erről

N


2023. szept. 18. 14:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%
Lehet ő már rég csinálja, csak te nem tudsz róla
2023. szept. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2023. szept. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
78%

Ez egyik fél részéről nagyon kevés,úgy 50%-nyi,csak mondom.. :-)

Ha ő ebbe nem megy bele,akkor bukta,úgyhogy vele beszélj első

sorban,és ne itt kérdezősködj.De figyelmeztetlek hogy lehet

a kérdésnek sem fog nagyon örülni,még ha jogos is.

2023. szept. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
39%
Gondolom már kinéztél valakit
2023. szept. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tom, én azt szoktam látni, hogy egy nem polynak indult kapcsolat esetén ez a széthullás első fázisa.



A legtöbb ilyen nyitott házasságból max pár hónap múlva válás lesz.

2023. szept. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
53%
Én ott láttam H működik, bár ott is inkább a többes működik, hogy a férj megcsalta az asszonyt a tipik gyerek utáni problémák miatt. Ez kiderült és az asszony úgy határozott h visszahódìtja, sportolni kezdett, mű cici, programokat szervezett, több szex és így is több év múlva vetődött fel a többes, az is azért mert folyamatosan kommunikáltak a vàgyaikról. Vagyis nem a passzív felet hagyta magára a kitekintő hanem együtt hoztak be valakit. De nyitott esetében is kell H otthon is legyen tűz különben végérvényesen kicsàbul az a fél aki otthon nem kap még valamit
2023. szept. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Ezt nem visszahódításnak nevezném.
2023. szept. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj vele egyszer, nyugodt körülmények között. De készülj fel hogy lehet instant válás lesz a vége.
2023. szept. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Ismerd meg a férjedet. Figyelj rá őszintén.

Ha nem tudod, hogyan gondolkodik a férjed egy ilyen kérdésről, akkor nem ismered.

2023. szept. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Szerintem gondold át a lehetséges következményeit a dolognak,mert ha ezt egyszer megkérdezed nem vonhatod vissza a kérdést.

Lehet,hogy megfogsz változtatni benne egy érzést.

2023. szept. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!