Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy kell csajozni diszkókban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell csajozni diszkókban?

Figyelt kérdés

Elég hülye kérdés mi? :)

De hát ez van, valós a probléma.

25 éves vagyok, nemrég lett vége a kapcsolatomnak, ami még tinédzser koromban indult. Soha nem szerettem diszkóba járni, nem az én világom, a barátnőm is hasonlóan volt ezzel. Így, mielőtt megismerkedtünk sem voltam sokszor ilyen helyen, talán egy kezemen megtudnám számolni, hogy hányszor voltam életemben.

Most viszont úgy érzem, ha nem akarok cölibátust fogadni, akkor muszáj lesz eljárnom, mert nincs más lehetőség az ismerkedésre. A baráti körömben nincsenek lányok, ha elmegyünk a srácokkal ide-oda, csak fiúk vagyunk, a munkahelyemen kevés lány van, szóval marad a diszkó.

Viszont ezzel meg az a bajom, hogy nem értem hogyan zajlanak ott a dolgok (illetve hogyan kellene, hogy zajlódjanak). A lányok sem egyedül járnak szórakozni, ha megtetszik egy lány, és elhúzom a barátnőitől, azok azonnal jönnek "megmenteni" és elviszik. Beszélgetni nem lehet a nagy zajtól. Több ötletem nincs...

Pedig sok embernek olyan könnyen megy...


2010. okt. 17. 15:25
 1/7 anonim ***** válasza:

hát 17L vok de nem non tok mást írni csak azt ami nekem tetszene


pl. oda mész és megkérdezed h táncolna -e veled ha igen akk táncoltok de nem durván h magadhoz préseled meg minden közbe azért kérdezheted h hány éves hova való meg h van-e barátja és táncoltok


meg hát a többi az pl. h megkérdezed h szeretne-e megismerni (mert sztem ha elkéresd a számát akk nem biztos h megadja ha tetszel is neki legalább is én nem adnám meg,) meg sztem olyan lányt nézz aki nem full részeg meg szinte semmi nincs rajta

2010. okt. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, habár sokkal nem jutottam előbbre. :)

Amúgy miért nem adod meg a számod, ha tetszik a srác?

Attól félsz, hogy elkezdene zaklatni, vagy miért? Nem értem.

2010. okt. 17. 18:56
 3/7 anonim ***** válasza:
hát pl hiába adnám meg úgyse hívna fel főleg ha már ivott ha nem akk meg nem mer elvileg :D (tapasztalat :D ) meg ha fel is hív sztem többre úgyse jutnánk mint h telózgatunk ha meg igen úgy is csak "arra menne " jó nem mindegyik de eddig nekem ez jött le
2010. okt. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Aha értem. Hát az elég fura amit írsz. Ha nem akar felhívni, akkor minek kéri el a számod? Az meg szintén érthetetlen számomra, hogy ha elmerte kérni a számod, akkor vajon miért nem mer felhívni?

Ezek a ma fiatalok! :D :D

2010. okt. 17. 22:51
 5/7 anonim ***** válasza:

hát igen xD én se értem sztem am csak álca xD mert igazából "azt" szeretné xD

Mondjuk engem ink ilyen 20-25 évsek találnak meg ritka a 17.19 éves de ez van :D

2010. okt. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Na! A végén még összefutunk! :D
2010. okt. 18. 20:47
 7/7 anonim ***** válasza:
Ámen. Úgy legyen xD
2010. okt. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!