Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az előző barátom mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az előző barátom mindig mondta hogy szeret soha nem kéne más neki ragaszkodó volt. A mostani meg olyan hogy higgyek amit akarok?

Figyelt kérdés

Előzővel első pillanattól kaptam hogy szeret imád, csak én létezem neki, a nyomulókat lerázta mindig, kiemelt és első helyre tett a fontossági sorrendben, ölelt, puszilz, egyfajta biztonságérzésben éltem mellette és erre törekedett is, hogy így érezzem magam. Ezeket mind ő kezdeményezte magátol ilyen, nem azért mert én kértem volna vagy bizonytalan lettem volna.


Azóta vége(kb) és másik barátom van aki teljesen más. Nem ragaszkodó első naptól, nem ölelgetős, hanem mintha 20 éve házasok lennénk, nem hívogat hússzor egy nap, nem él hal értem, nincs meg benne ez a "zsongás", és amiért ennyire 180 fok a 2 pasi rákèrdeztem már nála arra hogy nem e másokkal is ismerkedik vagy van e valakije nem tudhatom ezeket(kapcsolatnak nagyon az eleje), és amikor a volt barátom az ilyenekre ugy válaszolt, hogy dátummal hogy "x.év y.napja óta csak te vagy az életemben senki más, csak te!", ez a mostani ugy válaszol az ilyen jellegű kerdésekre hogy ö se tudhatja nekem kim van kim nincs mennyire lehetek korrekt vagy nem, alapvetoen nem kell pesszimistának lenni, meg ha vki nem hisz bízik az ilyen, akkor a másik bármit tehet akkor se fog. Meg így lepereg rola a téma.

Magamra hagyva érzem magam ezzel.


En ahhoz szoktam eddig éveken át hogy a volt pàrom folyamat erősített nekem fura hogy a mostani ilyen.



2023. szept. 20. 06:34
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

A volt pàromért tűzbe is mehetnék. Ő ez. Pont ezért kérdés a másik hogy ő meg teljes ellenkezője. Nem azt érzem higy egyre boldogabb vagy szerelmesebb lennék hanem azt hogy egyre jobban megutálom.


Azért kérdezek a gyk-n mivel tőle ilyen válaszokat kapok hogy higgyek amit akarok, nem e én látom rosszul.


Mert ennyi erovel ha azt akarom akkor annak is láthatom hogy kidobom mint macskát. Ha neki annyira mindegy hogy mit hiszek.

2023. szept. 20. 07:14
 12/25 anonim ***** válasza:
48%

"Nem nem olyan. Nem erről jöttem vitatkozni barmok. Hanem az uj pasirol!"


A kérdésed úgy tűnt, hogy véleményekre vagy kíváncsi, de nagyon sötét vagy, menj vissza az alkoholistához!

2023. szept. 20. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
31%
Szakíts vele és keress rád tekeredő egyént vagy menj vissza az alkeszhoz.
2023. szept. 20. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

Azt csinálok amit akarok. Nem az a kérdés mit csináljak.

Hanem akkor csak nem én látom rosszul az új pasit?

2023. szept. 20. 07:23
 15/25 anonim ***** válasza:
Számít más hogyan látja az új pasit? Nem, kizárólag az számít, TE hogy érzed magad, boldog vagy mellette, azt kapod, amire vágysz. Minderre határozott NEM a válasz, nem illetek össze.
2023. szept. 20. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

"Azért kérdezek a gyk-n mivel tőle ilyen válaszokat kapok hogy higgyek amit akarok, nem e én látom rosszul."


Nincs olyan, hogy rosszul látod, egy kapcsolat nagyrészt érzelmi alapú,ha itt mindenki azt írná, hogy a mostani barátod az igazi, akkor sem lenne jobb neked. Ha nem érzed jól magad, szakíts vele, nem fog megváltozni!

Ha konkrét kérdésre nem válaszol, akkor még gyanús is. Pl konkrétan megkérdezted, hogy van-e valakije (pl.: Sanyi! Van valakid rajtam kívül?)és az volt a "válasza", hogy nem tudhatom neked van-e? Vagy csak megemlítetted, hogy nem tudod van-e valakije? Mert az utóbbi nem kérdés, csak beszélgetés

2023. szept. 20. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

A nem illetek össze az megint mást jelent. Azt hogy ő nem "hibás", nem dobnivalo akkor? Tehát én nem látom jól?


De honnan tudjam nem e az összes másik pasi is.ilyen es csak a voltbarátom a ritka kivétel?

Ha nekem nem is felel meg, majd akkor a következő meg a 20. megfelel, ha az is ilyen? Lehet ez lenne normális? Ez a higgy amit akarsz gondolkodás?

2023. szept. 20. 08:52
 18/25 anonim ***** válasza:
Addig kell keresni, amig olyat nem talalsz, amelyikkel elegedett vagy. Ne masok rpeferenciaja alapjan keresgelj, mert az neked nem lesz jo.
2023. szept. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

Mondjuk már rossz ómen, hogy utálni kezdek vkit.

Nem is ír, hív, miután megbeszétük azt, hogy higgyek amit akarok.

Még nekem kéne ezek után keresni is.

Akkor játszuk így. Rámegyek arra hogy csak kihasználom belőle amit csak tudok, ő meg azt csinál, azt hisz, gondol amit akar.

2023. szept. 20. 09:53
 20/25 anonim ***** válasza:
19! Van olyan nő - biztos férfi is - aki minden kapcsolatában ezt csinálja. De ha egy nő nem vállalja fel a férfit, az a nő sosem szerette a férfit. Bocsi, saját tapasztalat. Nem tudom Nálatok mi a helyzet. Te tudod, hogy jó-e ha kihasználod, csak nehogy majd az élet később visszaadja. Itt lehet a szakítás lenne a legtisztább.
2023. szept. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!