Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az előző barátom mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az előző barátom mindig mondta hogy szeret soha nem kéne más neki ragaszkodó volt. A mostani meg olyan hogy higgyek amit akarok?

Figyelt kérdés

Előzővel első pillanattól kaptam hogy szeret imád, csak én létezem neki, a nyomulókat lerázta mindig, kiemelt és első helyre tett a fontossági sorrendben, ölelt, puszilz, egyfajta biztonságérzésben éltem mellette és erre törekedett is, hogy így érezzem magam. Ezeket mind ő kezdeményezte magátol ilyen, nem azért mert én kértem volna vagy bizonytalan lettem volna.


Azóta vége(kb) és másik barátom van aki teljesen más. Nem ragaszkodó első naptól, nem ölelgetős, hanem mintha 20 éve házasok lennénk, nem hívogat hússzor egy nap, nem él hal értem, nincs meg benne ez a "zsongás", és amiért ennyire 180 fok a 2 pasi rákèrdeztem már nála arra hogy nem e másokkal is ismerkedik vagy van e valakije nem tudhatom ezeket(kapcsolatnak nagyon az eleje), és amikor a volt barátom az ilyenekre ugy válaszolt, hogy dátummal hogy "x.év y.napja óta csak te vagy az életemben senki más, csak te!", ez a mostani ugy válaszol az ilyen jellegű kerdésekre hogy ö se tudhatja nekem kim van kim nincs mennyire lehetek korrekt vagy nem, alapvetoen nem kell pesszimistának lenni, meg ha vki nem hisz bízik az ilyen, akkor a másik bármit tehet akkor se fog. Meg így lepereg rola a téma.

Magamra hagyva érzem magam ezzel.


En ahhoz szoktam eddig éveken át hogy a volt pàrom folyamat erősített nekem fura hogy a mostani ilyen.



2023. szept. 20. 06:34
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Neki kéne visszaadja az élet ha hülyére vesz. Nem fordítva
2023. szept. 25. 12:07
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, de: Igen, hülyére vesz. De ha Te is csak azt látod, hogy mit lehet még benne kihasználni: Akkor bizony ám Te is hülyére veszed őt. Vagy szakítsatok vagy ne. De úgy látom, Ti kb egymást etdemlitek meg. Tudom nem leszek felpontozva, de nem érdekel, akkor is ez a véleményem. Ez van.
2023. szept. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Képes lennél azért vele maradni, hogy bosszút állj? 😂😂😂
2023. szept. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
A válaszom csak a 20# kommentre vonatkozott. Semmi más tartalma nincs amire reagálni kellett volna.
2023. szept. 25. 16:05
 25/25 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de szerintem ez a rajongási szint, amit elvarsz, nem elvárható és nem is egészséges. Esetleg kamaszként igen, de számomra ha egy felnőtt ember elvárná, hogy rajongjak érte, mint valami ember feletti lenyert es naponta hússzor felhívjam, hat ne haragudj, de az ilyet ki is dobnam. Kicsit érned kellene, mielőtt komoly kapcsolatba kezdesz, mondom ezt nőként.
2023. szept. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!