Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az előző barátom mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az előző barátom mindig mondta hogy szeret soha nem kéne más neki ragaszkodó volt. A mostani meg olyan hogy higgyek amit akarok?

Figyelt kérdés

Előzővel első pillanattól kaptam hogy szeret imád, csak én létezem neki, a nyomulókat lerázta mindig, kiemelt és első helyre tett a fontossági sorrendben, ölelt, puszilz, egyfajta biztonságérzésben éltem mellette és erre törekedett is, hogy így érezzem magam. Ezeket mind ő kezdeményezte magátol ilyen, nem azért mert én kértem volna vagy bizonytalan lettem volna.


Azóta vége(kb) és másik barátom van aki teljesen más. Nem ragaszkodó első naptól, nem ölelgetős, hanem mintha 20 éve házasok lennénk, nem hívogat hússzor egy nap, nem él hal értem, nincs meg benne ez a "zsongás", és amiért ennyire 180 fok a 2 pasi rákèrdeztem már nála arra hogy nem e másokkal is ismerkedik vagy van e valakije nem tudhatom ezeket(kapcsolatnak nagyon az eleje), és amikor a volt barátom az ilyenekre ugy válaszolt, hogy dátummal hogy "x.év y.napja óta csak te vagy az életemben senki más, csak te!", ez a mostani ugy válaszol az ilyen jellegű kerdésekre hogy ö se tudhatja nekem kim van kim nincs mennyire lehetek korrekt vagy nem, alapvetoen nem kell pesszimistának lenni, meg ha vki nem hisz bízik az ilyen, akkor a másik bármit tehet akkor se fog. Meg így lepereg rola a téma.

Magamra hagyva érzem magam ezzel.


En ahhoz szoktam eddig éveken át hogy a volt pàrom folyamat erősített nekem fura hogy a mostani ilyen.



2023. szept. 20. 06:34
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
79%

"Azóta vége(kb)"


Na és az új barátod, (aki nem akarja megadni az érzelmi biztonságot), tud róla hogy csak "kb" van vége az exeddel?

2023. szept. 20. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
En megosztok vele mindent. Tudja milyen volt a volt párom miért van vége, mindent.
2023. szept. 20. 06:43
 3/25 anonim ***** válasza:
79%
Az exel miért szakitottál????? A mkstani meg kuka. Ne pocsékold rá au idodet!
2023. szept. 20. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
De szerintem a volt pàrom ritka fèrfi. Elkezdett inni meg ilyenek azèrt.
2023. szept. 20. 06:47
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Ez gáz.

Én elmondanám neki, hogy mi zavar, mi hiányzik és hogy változást szeretnék, aztán ha ez is lepereg róla, akkor kuka lenne a sorsa, mert ebből az derül ki, hogy nem érdekli, mit mondasz, hogy érzed magad, nem törődik veled.

Mivel fiatal kapcsolat, így nagyon nincs min gondolkodni. Találsz olyat, aki tisztel és megbecsül.

2023. szept. 20. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
65%

"soha nem kéne más neki"

Azóta meg vége lett, szóval más van/lesz neki, másnak mondja, ugyanezt az üres szöveget. A mostani barátod meg realista. Önmagában nem probléma, hogy ilyen, de a lényeg az, hogy te mit érzel, ha neked ez így nem jó, akkor nem fog működni a kapcsolat.

2023. szept. 20. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Nem kéne más neki.pont.

Ló nincs alapon él ma is.

Nem realistaság jön le nekem ebből hanem hogy sz.rik a másikra.

2023. szept. 20. 06:54
 8/25 anonim ***** válasza:

"Ló nincs alapon él ma is."

Ez csak ideiglenes és ettől függetlenül lehet, hogy ugyanúgy viselkedik a mostani barátnőjével is, mint veled, mert ő ilyen.

Mégegyszer mondom, hogy önmagában nem jelent rosszat az, hogy a mostani ilyen,de ha téged zavar, akkor nem fog működni. Nincs értelme összehasonlítani embereket és nincs olyan, akiben az összes, számodra fontos tulajdonság megvan, zavaró meg egy sincs.

2023. szept. 20. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Nem nem olyan. Nem erről jöttem vitatkozni barmok. Hanem az uj pasirol!
2023. szept. 20. 07:10
 10/25 anonim ***** válasza:
De ha úgy érzik, hogy tojik rád akkor minek vagy vele?
2023. szept. 20. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!