Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mást is zavarna?

Figyelt kérdés

Barátnőmnek van egy régebbi fiú barátja, még azelőtt ismerte, hogy mi összejöttünk volna. Elég közel állnak egymáshoz, ami eleinte zavart, de mára ezen túltettem magam.

Utaztunk szüleimhez, és megkért, hogy vigyük el félútra ezt a barátot, mert megy valami buliba és pont útba esett. Persze, semmi akadálya. Aztán barátnőm beült hátra hozzá, a beszélgetésbe meg se próbáltak bevonni, én meg ott ültem elöl mint valami sofőr.

Nem féltékenység vagy ilyesmi van bennem, egyszerűen csak az egész szituáció kicsit bántó volt nekem.


2023. szept. 21. 14:02
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vontak be, vagy te nem kapcsolódtál a beszélgetésbe az lehet probléma.
2023. szept. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
52%
Nem.
2023. szept. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!