Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak hogy ne kritizál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy ne kritizáljon, hanem inkább bókoljon, inkább kedveset mondjon, vagy semmit?

Figyelt kérdés

Olyan jól érezném magam vele pl.programokon is, mindent úgy tudnék élni, de állandóan lehoz a negativitásával.

Én úgy várom pl a progikat hétvègèket, tele vagyok adrenalinnal, mondhatnám boldogságnak is, és aztán ő meg "agyoncsapja" az egészet a megjegyzéseivel. Mindig csak elveszi a kedvem.



#lehúzó ember
2023. szept. 22. 07:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj vele hogy nem jól gondolkodik, változtasson, mert elhagyod vagy egyszer szakíts. Elvégre nem biztos hogy meg tud/akar változni és nem illettek össze.
2023. szept. 22. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%

Amikor előjön a h*eségeivel, légy domináns, és mondj neki olyat, hogy pl.: "Tobb tiszteletet!". De azt is lehet, hogy:

"Akkor most megmasszírozod a talpamat!". Ha nem teszi, akkor az orrához teszed a lábadat:).

2023. szept. 22. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Pl te is bókolsz neki, kedveseket mondasz, és ha rákezdi, akkor te is ráerősítesz a kedvességre bókokra?
2023. szept. 22. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Én nem hozom le az életéről is. Ez minden esetben fordítva van.

En vagyok a kedves aranyos jópofi csaj ő meg a paraszt.

2023. szept. 22. 09:36
 5/12 anonim ***** válasza:
42%

4#: Az a baj, hogy a nők mindig túltolják ezt az:

"En vagyok a kedves aranyos jópofi csaj",

és csodálkoznak, ha kutyául bánnak velük.

Legyen már tartásuk a nőknek, és egy határt szabjanak maguk köré!

2023. szept. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Miért ne lenne tartásom.

Arrol van szó hogy a hetvége programok nekem öröm, meg alapvetően az élet is, az és ő is nekem.

De ha ránézek meg azt látom hogy baja van kritizál neki meg minden sz.r. es ez nagyban lehoz mindenrol.

2023. szept. 22. 09:52
 7/12 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

De miért nem opció az, hogy ezt a parasztot hagyod a francba, és randizol olyannal, aki eleve bókolós típus

Ezt úgyse tudod megváltoztatni.

2023. szept. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Mindegyik pasi gáz valamiben.
2023. szept. 22. 11:53
 9/12 Sunshinedoll ***** válasza:
Nyilván senki nem tökéletes, de nem mindegy hogy tiszteletlenül beszél veled vagy annyira elb-ssza a kedved, hogy a szabadidődben is ezen bosszankodsz a gyk-n, és az a hibája, vagy az, hogy nem olyan jól főz :D Bár kinek mi .
2023. szept. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
9. Áltasd csak magad evvel!
2023. szept. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!