Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy kapcsolatban szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kapcsolatban szerintetek milyen tett vagy viselkedés számít árulásnak?

Figyelt kérdés
Nyilván a megcsalás az egyik legnagyobb árulás, de ez már az erős szélsőérték. Az enyhébb oldal felől kérdezem inkább, hogy ki hogy látja ezt. Pl másokkal bizalmaskodás, meghízás, saját célokra pénzköltekezés, érzelmi elérhetetlenség stb. Rengeteg példa lenne még, kíváncsi vagyok ti miket mondtok és hogy látjátok ezeket a határokat.

2023. szept. 22. 10:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
A legbenső titkaimat elfecsegi a barátnőinek, sajnos volt rá példa és mindenki rajtam röhögött.
2023. szept. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Elhízás, mint árulás? Hát azért ez erős túlzás.


Alapvetően árulás az, ami túlmutat a megbeszélt íratlan "játékszabályokon", ígéretek nem betartása.

2023. szept. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%
1. Az lenne az utolsó napja velem!
2023. szept. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
Bizalmas viszonyban megtudott infók kiadása, ezekkel való visszaélés. Masik nehéz helyzetben való egyedülhagyása, bár az inkább cserbenhagyás. Egy u.h.on kiderült félidőben, hogy nem él a magzatunk. Szülőszobára küldtek, hogy akkor őt most meg kell szülnöm.Férjem nem jött velem be, pedig szabadott volna. Két napig szültem, jött szülöm, barátnőm végül, de ő nem. Ez árulás volt, el is hagytam őt. Nem tudott magyarázatot adni, miért lépett le.
2023. szept. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Számomra a más nőkkel ismerkedés a hátam mögött már árulás. Nem arra gondolok, hogy kolleganokkel nem beszélgetett, más az, mikor kB szinglikent ismerkedik olyan nőkkel, akik potenciálisan partnerjeloltek lehetnének. Az érzelmi elérhetetlennek, a cserbenhagyas, de a kommunikaciokeptelenseg is az.
2023. szept. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A tiszteletlenség. Onnan nincs visszaút. Legyen az egy tiszteletlen beszólás, viselkedés, leírta magát végleg.
2023. szept. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
86%
Keveritek a fogalmakat. A tiszteletlenség meg az elhízás (!?) miért lenne árulás?
2023. szept. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Indokot én is szívesen várnék. Viszont én nem vitatom el senki igazát, nekem az is belefér ha valakinek a tiszteletlenség vagy elhízás is árulás lenne. Pont ez lenne a lényeg, hogy tisztán láthassam sok ember hogy látja ezt a kérdést mostanra.
2023. szept. 22. 11:21
 9/13 anonim ***** válasza:
74%
Másoknak kiteregeti az intim dolgokat, testi jellemzőket, vagy ha elhallgat dolgokat, más utakon jár, megvezet, manipulálás, ezek mind kimerítik az árulás fogalmát. Tömören, nem tudsz benne már soha megbízni.
2023. szept. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Az, ha a partner máshol teregeti ki a szennyest, ahelyett, hogy veled kommunikálna..
2023. szept. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!