Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdekesen viselkedik mostanába...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdekesen viselkedik mostanában a párom. Úgy érzem megváltozott ő is meg a kapcsolatunk is!?

Figyelt kérdés
Úgy vettem észre a barátom nem olyan mint volt, nagyon más lett. Van hogy szinte egész nap nem jelentkezik. Természetesen én nem írok neki, mert úgy vagyok ha ő akar meg ráér akkor ír, ha nem nem. És amikor megkérdezi mizu és mesélem neki úgy érzem nem is érdekli nem nagyon ad vissza jelzést róla, elkezdi mesélni, hogy vele mi volt. Őnzőnek tűnik. Mintha csak illendőségből kérdezné nem azért mert kíváncsi rá. Mindig becézgetett (kis édes, édesem, kicsim, baba) most semmi.. Amikor suliba (tanfolyamon) vagyunk szünetbe folyton pötyög valamit a telefonján. Kinyithatós tokja van, azzal olyan mintha takarná, majd elmegy vécére és viszi magával a telefont. Lehet csak ilyen napjai vannak, hogy lehet a melóba elfáradt nem sok ereje van? Vagy van valami ami miatt ilyen lett? Mit gondoltok?

2023. jún. 2. 10:15
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
En azt gondolom, hogy el kene beazelgetned vele es elmondani, hogy mit tapasztalsz.
2023. jún. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Amikor unoka húgom hívott minket buliba nem akart menni, nem mentünk. Unoka bátyám hív moziba oda sincs kedve jönni (de mondjuk ez még nem 100) valami baja lehet velem? Nem akar 'annyit' együtt lenni?
2023. jún. 2. 10:39
 3/22 anonim ***** válasza:
72%

Elképzelhető, hogy múlnak az érzései, de akármi is van a háttérben, mindenképpen az a megoldás, hogy leültök és beszéltek róla. Mondd el neki, hogy mit tapasztalsz és hogy legyen kedves elmondani, ő hogyan látja a dolgokat. Ha azzal nyugtatgat majd, hogy semmi nincs és továbbra is így viselkedik, akkor én tovább lépnék.


Az írásod alapján nagyon fiatalok vagytok, az is lehet, hogy egyszerűen elmúlt, sajnos ebben a korban ez az esetek 95%-ában megtörténik, de az élet megy tovább, kitartást!

2023. jún. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

#3 én 19 ő 22

Köszönöm!😪

2023. jún. 2. 10:47
 5/22 anonim ***** válasza:
70%
Na de egy 22 éves pasinak már beérhetett volna az agya annyira, hogy ha gondja van, elédálljon. Én rákérdeznék, az fix. A bizonytalanság mérgező.
2023. jún. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
5-ugyan! Hidd el, sokkal idősebbek sem képesek rá, sajnos.
2023. jún. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

#5 igazad van. Mindenképpen megkérdezem :/

Csak már eljutottam arra a pontra hogy nekem ez már gyanús is. Meg ez a telefonos dolog. Nem tudom mi van vele.

2023. jún. 2. 11:28
 8/22 A kérdező kommentje:

#6 ez is igaz xdd

Fiúk későn érnek. Van aki soha🤷🏼‍♀️

2023. jún. 2. 11:30
 9/22 A kérdező kommentje:
Barátom elég jól megvan a munkatársával (40folotti) aztán már párszor ment is hozzá segíteni füvet nyírni meg fát vágni, ki is lett fizetve. Volt hogy megbeszéltük hogy megyünk valahova írta hogy még nem végzett a melojaval olyan 3 körül mehetünk. Ott voltam nála 3kor hívom hogy itt vagyok és mondja hogy hát ő nincs otthon. Mondom hol vagy akkor? Hát mondta hogy nála van füvet nyír. Ki voltam akadva. Aztán ő mondja hogy a 3korul nem azt jelenti hogy 3ra. Kicsit flegmának tűnt xd aztán mondtam neki hogy akkor elmegyek oda és mehetünk együtt. Mondta ne menjek mert nem tudna beszélgrtni velem meg semmi. Aztán haza mentem. Ilyen fél négy inkább 4 óra körül írt hogy indulsz babám? Ezen úgy ki akadtam. Mondom miért otthon vagy? Mondja nem de most indul. Tehát gyanús volt nekem. Aztán egyik nap ment koncertre és ez a nő tudott róla. Felhivta telefonon hogy a koncert másnapján megy füvet nyírni. Aztán még ez a kis ri#@nc azt mondja neki hogy haha én biztos nem örülhetek neki hogy elmegy (mekkora egy szemét) aztán másnap amikor jött haza elhívott jól elvoltunk aludtunk egyet stb és arra kelt hogy a nőci már három órakor zaklatta hogy na jössz? (ez 4 órakor volt, 6ra 7re beszélték) 4 órakor ír neki a nő hogy tudod mit? Nem kell jönni! Megoldom egyedül. Tehát a nő szó szerint hisztizett. A következő napokat meg együtt töltöttük jól éreztük magunkat. Aztán hét elején meséli párom, hogy olyat mondott a nő neki melóba hogy megkeseríti az életét (nem normális komolyan mondom) lehet valami köztük? Mert fa vágás elmaradása miatt vagy csak úgy egy ember ilyet nem mond. Vagy csak a nő akar többet? Lehet alakul valami? Nekem olyan gyanús😪
2023. jún. 2. 12:45
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha a párod ennyire elhidegült akkor az a nő a szeretője volt és azért keseríti meg az életét, mert borítani fog neked!
2023. jún. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!