Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zavarna ha a barátnődnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna ha a barátnődnek lenne egy fiú barátja ,akivel mindennap beszélnek és találkoznak is?

Figyelt kérdés

Van egy fiú barátom,3 éve már... mindennap beszélünk.Hetente találkozunk,iszunk egy kávét vagy turázunk ...Nem volt köztünk semmi....


A páromat zavarja...



2023. szept. 22. 11:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%
Engem is zavarna ferfikent. De ez egy eleg megoszto kerdes a ferfi-no baratsag, en speciel nem hiszek benne ezert zavarna 😅
2023. szept. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
57%
Kit nem zavarna??? Azért a MINDEN NAP dumálni...meg túrázni... ezt milyen veréb viseli el?
2023. szept. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Sunshinedoll ***** válasza:
37%

Szerintem minden normális férfit zavarna az, ha a nője más pasikkal találkozgat napi szinten.

Meg ez a te részedről a párod iránt tanúsított tiszteletnek a totál hiánya.

Eszembe nem jutna más pasikkal kettesben programozgatni, mikor párom van.

Szerinted ha egy közös ismerős meglát téged egy másik pasival vacsikázni, mi jut eszébe? Az, hogy a bolondját járatod a pároddal.

Addig, amíg önként és dalolva hozod magad ilyen helyzetekbe, a haverpasid is azt fogja gondolni, hogy magasról tojsz a pasidra és van esélye nálad. Ezt garantálom neked.

2023. szept. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Ha csak barátok vagyunk régóta miért zavar?
2023. szept. 22. 12:28
 5/18 anonim ***** válasza:
74%

4.-re. Mert NAPONTA, még az imádott anyukámmal sem akarok/tudok beszélni TELEFONON sem.

Mellesleg te mit szólnál, ha a pasid csinálná ezt? Vagy csak simán menne túrázni hétvégéken vele: [link] ? Barátilag!

2023. szept. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Ha van egy turatarsad mar rosszra kell gondolni?
2023. szept. 22. 12:47
 7/18 anonim ***** válasza:
82%
Én nő vagyok és szerintem megtaláltam a kivételt, azt a srácot, akivel tényleg csak színtiszta barátság volt köztünk. Sajnos vagy nem sajnos már nem beszélünk, de ennek más oka van. Na nekem ő volt 7-8 évig az, aki neked ez a srác, mindennap beszéltünk, jó sokat, és heti egy tali biztos volt, sokszor ivás is. Neki végig volt barátnője (végig ugyanaz), őt nem zavarta, vagy nem mondta, az első pár évben nem is találkoztunk, később amúgy többször csináltunk hárman valamit. Exeimet elvileg nem zavarta, gyakorlatilag ki tudja :D De nem lehet tudni, hogy ő tényleg nem akar tőled semmit, és ő a kivétel, vagy pedig ugyanúgy hajtani fog rád a megfelelő alkalommal. A barátomat akkor ismertem meg, amikor ezzel a sráccal már egy éve nem beszéltem, és szóba került a téma, azt mondta, őt zavarná, ha lenne egy ilyen barátom. És én megértem. Mert tényleg ritka, hogy alakiben 100%ig meg lehet ilyen téren bízni. Illetve egy bizonyos kor fölött már inkább komoly kapcsolatot kell kialakítani a társaddal, és neki kell lennie annak, akivel mindent megbeszélsz és nem lesz igényed a barátok mindennapos közelségéhez. Mármint egy jó párkpcsolatban. Szerintem válaszd a társadat, ezzel a sráccal meg beszélj kevesebbet, ha taliztok, akkor legyen ott a párod is, vagy ha van csaja akkor duplarandizzatok.
2023. szept. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Nincs olyan ember az életedben barát akivel minden nap üzenetet küldesz?
2023. szept. 22. 12:47
 9/18 anonim ***** válasza:
51%
5. Lány vagyok de vele még én is túráznék :P
2023. szept. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
52%
7. vagyok, nem nekem nincsen, se barát se rokon, párommal meg együtt élek, de ha külön vagyunk is chatelünk néha. 28 vagyok, már eljutottam oda az életemben, hogy csak azokra fordítok energiát rendszeresen, akikért megéri, akik tényleg igaz barátok. Így bár csak egy barátnőm van, akivel rendszeresen (1-2 havonta) talizok, de vele sem beszélek mindennap, bár mi sose igényeltük ezt, heti többször chatelünk, de csak ha mondanivalónk is van. A többi ember inkább haver, akikkel még ritkábban beszélek és találkozok. A párválasztásom pedig jól sikerült, mindenben támogat és bármit megbeszélhetek vele, akkor is, ha épp az adott téma nem érdekli. Ő az első, akinek írok, ha történt valami, ha problémám van, hozzá fordulok, ha döntésképtelen vagyok egy témában, az ő segítségét kérem. És szerintem ez így normális. Persze volt olyan is, hogy mindent az előbb említett fiú barátommal beszéltem meg, bármi volt, neki írtam, de hát azok a párkapcsolatok olyanok is voltak... Akkor persze, hogy inkább a sráccal lógtam, mert ő legalább foglalkozott velem és érdekeltem :D
2023. szept. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!