Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Figyeled gyerek tervezés kapcsán barátnődnél hogy?

Figyelt kérdés

Azt,hogy


Hogy hogyan egyezteti a munkát és az otthoni teendőket,

Hogy mennyire tud áldozatot hozni értetek,

Hogy hogy viseli a hajtósabb időszakokat,

Mennyire odazza el a házimunkát ha fáradt,s meglátja e magától..


Vagy csak az a lényeg hogy jól kijojjetek és vonzalom legyen..


2021. ápr. 8. 18:33
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
92%
Nálatok van vonzalom és jól kijöttök?
2021. ápr. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
93%
Úristen.
2021. ápr. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
95%
Persze van egy kockásfüzetem amiben vezetem ezeket. Pluszt és mínuszt tud szerezni, ha nagyon ügyes aznap jutifalit is kap. De ha nem mosogat el aznap, akkor körmös jár.
2021. ápr. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 A kérdező kommentje:
Ezek nektek mennyire számítanak?
2021. ápr. 8. 19:15
 5/42 anonim ***** válasza:
98%
Nekem semennyire. Egyszer beszélgettünk, hogy kicsit késik neki, csinál tesztet, és mi lesz, ha... mikor megjött neki, elég csalódott voltam. Utána megbeszéltük, hogy készen állunk, akár mehetne élesben is a babacsinálás. Alig várom, hogy anyává tegyem.
2021. ápr. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
100%
Ez pont úgy hangzik, mintha eleve az lenne terv, hogy egyedül fogja felnevelni a gyereket, nulla segítséggel.
2021. ápr. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket hiába figyeled, mert nem tudod mit hoz ki belőle az új helyzet.
2021. ápr. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
100%
És magadat is pontozod ilyen szempontból, vagy neked az a terved, hogy nem csinálsz semmit, anya nyűgje a gyerek?
2021. ápr. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 A kérdező kommentje:

Nem, kozos feladat viselés a lényeg.


De amikor azon gondolkodsz hogy őt eltudnád e képzelni h szüljön neked ezek fontosak e neked?

2021. ápr. 8. 19:46
 10/42 anonim ***** válasza:
94%
És te ezekben kérdező mennyire jeleskedsz? Magadtól elvégzed a házimukát akkor is, ha fáradt vagy? Tudsz áldozatot hozni?
2021. ápr. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!