Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha időt kért a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha időt kért a párom?

Figyelt kérdés

Neki már van egy gyereke, és elvált,mondta hogy már nem akar gyereket és házasságot senkivel,én erre most jött rá,

Én erre akkor elküldtem,de leültünk beszélni,eddig nagyon szerettem volna gyereket de most már úgy érzem én sem szeretném, azt kérte 4-5 napig beszélhetünk csak keveset és utána találkozzunk, de ő még nem keresett, meg van egy kis idő a találkozóig, addig én se keressem?

Két éve vagyunk együtt.



2023. szept. 22. 11:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Te se keresd. Két évig hitegetett, ott kezdődik. Házasságot se szeretnél? Ha mélyen magadba nézel, akkor se vagy csak ha ő nem, akkor neked is megfelel? Most már te se szeretnél gyereket. Értem.

Azért gondold át ezeket, úgy hogy őt nem veszed számításba, csak magadat, hogy mire vágynál.

Hány éves vagy?

2023. szept. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem vágyok már ilyen dolgokra, 24 éves vagyok
2023. szept. 22. 11:42
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Adj neki időt. Mondjuk, egy életnyit. Aztán keress egy korrekt pasit, aki valóban téged akar.
2023. szept. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Hát nem tudom. Ez a nem akar gyereket, házasságot többet nekem úgy hangzik, hogy ha nem tetszik neki a kapcsolatban valami, akkor következmények nélkül le tudjon lépni minél gyorsabban. Mert már egyszer rosszul döntött egy másik fél mellett.
2023. szept. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Zárd le.
2023. szept. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez semmi jóra nem vezet.


Ez az egész kapcsolat egy időpocsékolás számodra.


Jobb nem erőltetni. 24 éves vagy válassz szabadabb kapcsolatot.

2023. szept. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

"Nem vágyok már ilyen dolgokra"


MÉG

2023. szept. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne baltázd el az életed egy elvált hapsi mellett, aki nem is szeret igazán, különben nem játszadozna ilyen időkérésekkel.

Ne keresd, ha majd találkoztok küldd el.

2023. szept. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Most hirtelen 24 lettél a 21ből? :D


Dobd ki, rengetegen vannak a te korosztályodban, akik nem elváltak és nincs pulyájuk.

2023. szept. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!