Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kiderült, hogy prostikhoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiderült, hogy prostikhoz járt a párom, most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Fél éve vagyok együtt a párommal, nagyon kedves, minden működik, de pár napja egy beszélgetésnél kiderült, hogy régebben járt erotikus masszázsra. Először azt hittem viccel, de kiderült, hogy nem. Azt mondta, egy szakítás után rég egyedül volt, hiányzott neki a szex, de prostihoz nem akart menni. Állítólag itt csak az volt, hogy kézzel csinálták neki, meg néha szájjal, de gumi nélkül, ő meg állítólag csak simogatta a nőket meg a mellüket szopogatta, mert imádja a nagy melleket, nekem is az van. Azt mondja más nem volt, szóval nem szexelt velük meg nem nyalta ki őket, de nekem ez sem fér bele egy férfinál. Zavar a tudat, hogy megvásárolta a nőket. Viszont szeretem és jó vele nagyon. Most szakítsak vele vagy próbáljak úgy tenni, mintha ezt nem tudnám? Mi lesz, ha megun engem, és mellettem is eljár ilyen nőkhöz?
2023. szept. 13. 18:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Hát, ha neked belefér, hogy ezek után is együtt maradj vele, akkor beszéld meg vele az itt leírt aggályaidat. Az egyértelmű, nyílt kommunikáció a legjobb.
2023. szept. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
59%
Mit hisztizel? Nem volt senkije és elment erotikus masszázsra. Teljesen rendben van a dolog
2023. szept. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
26%

Én 20 évig jártam. Nem tudott róla. Így legalább nem váltunk el, a házasságunk is szuper maradt. Mindkettőnknek megmaradt az örömforrása: nekem a szex, neki meg a szexmentes élet.


Kérdező! Ne foglalkozz vele, ő nem a tulajdonod. Vagy elfogadod őt ilyennek, vagy hagyd ott. A nem cselekvés rosszabb mintha bárhogy is döntesz!

2023. szept. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
68%

Ez kb olyan mint ha egy faszi megkérdezné hány sráccal feküdtél már le, mindegyiket leszoptad?

1. Semmi köze hozzá

2. Ha megtudja nincs joga kiakadni


Nem volt kapcsolata és ahelyett, hogy kihasznált volna valami szerencsétlent a teste miatt elment egy olyanhoz aki ebből él. Ki a hülye a sztoriban?! (Költői a kérdésem)

2023. szept. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
74%
A megvásárolta a nöket helyett úgy fogalmaznék, hogy igénybe vette a szolgáltatásukat. Te is ha fodrászhoz mész, akkor kifizeted a munkáját, ha végzett, nem? Nem tudom, hogy mit kell ebböl ügyet csinálni. Nem volt párkapcsolatban, nem csalt meg senkit, nem tartozott senkinek beszámolóval. A szexualitás egy ugyanolyan emberi szükséglet, mint a sport vagy a szórakozás. Akkor ha évekig nem talál párt, gyakoroljon önmegtartóztatást??? Ha nöket használt volna ki egy éjszakára, akkor meg az lenne a bajod. Komolyan nem értem az ilyeneket mint te, mégis mit kellett volna csinálnia?
2023. szept. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
61%
Engem is “zavar” az ilyen, de nyilvan mi kozom hozza? En is csinaltam mindent mar, voltak is partnereim. Kerultem mar megalazo helyzetbe is (kihasznaltak), en is alaztam mar meg mast, voltak vad kalandjaim, komoly kapcsolataim, extremebb vagyaim MINT MINDENKINEK. Semmi kozod hozza mit csinalt elotted. Mindenkinek van cikibb dolog az eleteben, jobb ha tole tudod mintha valami “jofej” havertol vagy ilyesmitol tudnad meg
2023. szept. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
27%

#6: "MINT MINDENKINEK"


Aha, persze. Akinek meg nem, az 1, nem létezik 2, nem normális, valami nem oké vele.

Ugye, eltaláltam?

2023. szept. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
32%
Hat pl. lehetnél jobba sexbe. Segböl szájba meg az ilyenek...
2023. szept. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
62%
7 jaja battya
2023. szept. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
68%
Én nem látok benne semmi extrát, elvégre nem párkapcsolat mellett járt el, csak volt pár alakalom, amit igénybe vett, amíg egyedül volt. A pasik többsége volt már ilyen nőknél, csak nem szokták reklámozni.
2023. szept. 14. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!