Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha "zavar" néhány dolog,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha "zavar" néhány dolog, akkor a párom miért csinálja a dolgokat ennek ellenére is?

Figyelt kérdés

Én 25/F.


A párom állandóan rákérdez arra, hogy egy adott szituáció zavarna-e, de gyakorlatilag feleslegesen, mert akkor is csinálja, ha zavar.


#1.

- Zavarna, ha találkoznék XY-al (férfi ismerősével)?

- Igen, zavarna, de te tudod, hogy mit szeretnél csinálni.

(leírom, hogy zavarna, ennek ellenére elmegy talizni - mert én éppen nem érek rá)


#2.

- Zavarna, ha most beszélnék valakivel (férfi ismerős)?

- Igen, de ha muszáj...

(nem muszáj, de azért is beszél az illetővel)


#3.

Megbeszéljük, hogy talizunk valahol.


- Most hív valaki (férfi ismerős). Jó, ha utána talizunk?

- Van más választásom?

- Igen, van. Nem jó. :(

(a beszélgetés abbamarad, mert nekiáll telefonálni)


Na most csinálhatom azt, hogy megmondom ne csinálja az engem zavaró szitukat. Ilyenkor az a reakció, hogy kontrollálni akarom, mert hogy "ezzel sincs semmi, azzal sincs semmi olyan stb.". "Semmi okom megtiltani az ilyen dolgait".


Ha szabad utat adok neki, akkor más csávókkal dumálgat.


Reménykedtem az arany középútban, hogy ha leírom/elmondom "zavarna", akkor nem csinálja. Ennek ellenére csinálja. Valójában nem értem minek kérdez rá egyáltalán dolgokra, ha gyakorlatilag a fejében már eldőlt, kontrollálni meg "nem szabad".



2023. jún. 14. 07:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
74%

Ez csak annyi, hogy tart attol hogy otthagyod a p.csába, amikor elmegy beszél más pasival.

Azt szeretné hallani hogy nyugodtan menj nyugodtan beszelj attol én még mindig itt leszek neked a polcon és várlak akkor is ha megd.gtak, szivesen állok sorba. Érted mindent. Ne tarts attol hogy megyek én is másokkal.

2023. jún. 14. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
46%

Oké, egyrészt én ragaszkodom ahhoz, hogy képtelen vagyok jól érezni bárhol, ha tudva tudom, hogy a párom közben stresszel vagy álmatlan éjszakái vannak miattam. Szerintem nem egy normális kapcsolati dinamika, ha valaki megy a saját feje után és leszarja, hogy mi van otthon a szerelmével, az hogy érzi magát, neki mekkora fájdalmakat okoz gyakorlatilag a saját szórakozásával.


DE


Nem vagy te egy kicsit kabbeaf*szom? Mármint, téged komolyan mindenki zavar, aki ellenkező nemű? Mert most őszintén, mit várnál például tőlem, akinek egyetlen szem lány barátja sincs, mert műszaki pályán tanult tovább és sem az évfolyamán, sem a munkahelyén, sehol máshol nem került közeli barátságba nőkkel? Legyek melletted örökké magányos és legyél te az egyetlen barátom, senki más? Mert ezzel az attitűddel csak azt éred el, hogy a másik egy zsarolós börtönben éljen. A legtöbb, amit tenni akarnék, az az, hogy nem kettesben találkozom a barátaimmal és bemutatlak nekik téged is, hogy ott legyél (mint ahogy a párommal is tettem). De nem zárhatsz el a külvilágtól csak azért, mert a számodra kompatibilis embercsoport ebben az életben engem csak elárulni, kigúnyolni és untatni tudott és egyébként sem mozgok olyan körökben, ahol normális női barátot találjak.

2023. jún. 14. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
84%
Mert leszarja
2023. jún. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
96%

2-es írta: "A legtöbb, amit tenni akarnék, az az, hogy nem kettesben találkozom a barátaimmal és bemutatlak nekik téged is"

Ez lehetne a megoldás, nem az, hogy megkérdezi, aztán mégis megteszi. De gondolom, a kérdező nem fontos neki.

2023. jún. 14. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

#2. válaszoló


De, lehet az vagyok. Ennek előzménye, hogy tudom, az érintett illetőkkel volt korábban szorosabb kapcsolata is. Pl. egyikkel együtt aludt, a másikkal telószexelt.

2023. jún. 14. 08:32
 6/19 anonim ***** válasza:
13%

Kérdező, a mai internetes, liberális világgal szemben neked úgysem lehet igazad, a nők irányítanak, vagy elviseled, vagy nem.

Ha nem tetszik, jön a kabbeaf*szom.

Ma már olyan, hogy szabálykövető, erkölcsös magatartás....sok progresszív erre elkezd keresztényezni, fideszezni, oroszpártizni.

A modern, laza bölcsészakaros páva meg aláfekszik az összes kis bölcsész lánykának, és bólogat kiskutya módra.

Ezt hozta a modern világ, örülök, hogy nem most vagyok 20-on éves.

2023. jún. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
98%
Semmi köze a liberális világhoz, ez a nő hülyét csinál belőled, te meg hagyod magad. Ezek a pasik nem barátok, azokkal nem telefonszexelünk, meg nem "alszunk" együtt kettesben.
2023. jún. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
87%

Most nem azért, de szerintem most a kérdezőnek igaza van.


Megbeszélték a találkozót, erre ha a haver szól akkor dobja a rákot későbbre? Ugyan már.

Meg mindegyikkel volt már valami közelebbi kapcsolata?

Más az amit a kettes ír, hogy haver haver, meg az amikor nem csak haver.

A másik, minek kérdezi meg, ha nem beszi figyelembe a választ? Itt nincs jó válasz. Ha azt mondja ne menj, ne beszélj, akkor korlátozza, ha azt mondja zavar de menj csak, akkor megy is, ha azt mondja nem zavar akkor is megy.

Te tudod mit csinálsz, de ez horror kapcsolat.

2023. jún. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
49%

Azt csinál amit akar, ő barátkozik/"barátkozik" és a te dolgod, hogy elviseled, vagy se.

Viszont ha nem ad ezen kívül okot arra, hogy féltékeny légy, érzed, látni, hogy szeret, mert kifejezi, akkor hagynod kellene.

Ha eltiltod kirak, vagy a hátad mögött találkozik velük. Ha ráhagyod, akkor te nem fogod idegekkel bírni és kiteszed, vagy megcsal és aztán kidobod.

Mindenképpen szívsz, ha nem szeret.

2023. jún. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
91%
Ha nem egy papucs kisfiu lennel, akkor meghuztad volna a hataraidat idejekoran. Akkor mar az elejen kiderult volna, hogy szakitook nala, ha a kizarolagosag ra is vonatkozik. Nulla ferfiassag mellet, teged szepen kihasznal a kiscsaj. Mar reg elhajtottam volna a rakba az ilyet, amelyik nem alkalmas elkotelezodesre. O meg utana repulgetne tovabb, viragrol viragra. Sokat nem vesztenel vele.
2023. jún. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!