Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bevallotta, hogy nagyon kövér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevallotta, hogy nagyon kövér vagyok szerinte, és ez zavarja, mit lehet tenni? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Már fél éve együtt vagyunk. Általában meztelenül nem látjuk egymást, az a dolog is sötétben történik. Eddig azt hittem, csak prűd, mert valahol tényleg az. De tegnap hidegzuhanyként ért, hogy direkt van sötét, és direkt nem akar ruha nélkül látni, mert kövér vagyok. Ez igy fél év után derült ki. Mondta, hogy ettől függetlenül szeret, én is szeretem, de most nagyon rosszul érzem magam. Ha ezentúl lekapcsolja a villanyt, mindig ez fog eszembe jutni, hogy "undorodik" tőlem. Meg az is fura, hogy pedig ő mondta először, hogy tetszem neki, tehát ő kezdeményezett, ő akart velem lenni.

Tudom, le kell fogynom, de az minimum hónapok, de inkább 1 év. Ezenkívűl mit tudok tenni? Valaki volt hasonló helyzetben?


2023. szept. 24. 09:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Szerinted is nagyon kövér vagy és téged is zavar? A párod álláspontjától függetlenül értem ezt.
2023. szept. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem ennek annyi.

A jó szexhez az kell, hogy elfogadjátok egymást, meglegyen az a bizalom, hogy a másik pucéran is, mindenféle helyzetben láthat.

Részedről innentől a felszabadult szex kizárható, nem fogod tudni elengedni magad.

A szakítás borítékolható. Csak az a kérdés, hogy előtte még meg akarod-e magad azzal alázni, hogy a kedvére teszel mindenben, nehogy elhagyjon.

2023. szept. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%
Ne alázd magad. Keress olyan pasit akinek tetszel világosban is. Ettől független fogyhatsz de ne az ő kedvéért. Gondolom azért kezdett udvarolni neked mert nagyon kellett neki egy nő.
2023. szept. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
61%

Te vagy a ffi vagy nő mert ez nem derül ki.

Ha ö jól nez ki, te meg elvagy hízva ez nem működhet igy.

Ha most szakitasz akkor depresszióba esel.

Inkabb azt ajánlom kezdj el diétázni -ketogen diétat ajanlom, rn azzal fogytam csak ettem amennyi jol esett zoldseget, hust , a fogyas 70% az evés.


Nincs más valasztasod az egezseged érdekében hogy lefogyj. Johet a lepontozas, nemis értem miért segitek.


Nezd én szülés utan sokat híztam mert rettentően nehez volt , ejszaka nem aludtam stb. Es most már pár honapja sokat fogytam tobb mint 10kg. hogy nem ettem kenyeret, gabonát es edzettem, ezt majd privatba tudom leirni hogyan tedd.

Edzőterembe dolgoztam , értek hozzá.

Meg most sem vagyok toppon de el kell kezdeni es az nem mas mint a megfelelő etrend

2023. szept. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
81%
Le kéne fogyni egészséged érdekében és vele szakítani.
2023. szept. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Igen, nézek majd valami olyan diétát, amit be is tudok tartani.


Viszont a fogyás hosszútávú megoldás. Esetleg valami rövidtávú megoldás valaki? Hogy amíg nem leszek vékony, addig is mit csináljak? Mert amúgy szeretjük egymást, bár nagyon megbántott, de rossz lenne szakítani.


Én nem pontoztam le senkit, nemtudom, ki pontozza le a válaszokat.

2023. szept. 24. 10:23
 7/14 anonim ***** válasza:
88%
Téged nem zavar, hogy csak azért van veled mert egyedül nem akar lenni?
2023. szept. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
30%

Nincsen rövid távú megoldás. Ha a tested nem tetszik neki, akkor az ellen rövid távon semmit sem tudsz tenni.

Kik pontozzák le?

Kövérek.

A csakazértis nyomom a pirosat.Ez jelenti életük egyetlen sikerélményét.

Kapcsolatfüggők.

2023. szept. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
17%

Rövidtávú megoldás:

Minden nap fogysz egy kicsit, es egyre szebb leszel az nem gyors megoldás?

Szereted a parod akkor nincs mas valasztasod.

A keményítőket -krumpli, rizs tészta!!!! Felejtős

A gabonák, gabonafélék! Felejtosek, ami marad hús ha lehet haztáji nem felfujt marha disznó zsiros husok + zöldség.

Persze ezzel senki sem fog egyeterteni de akkor evekbe kerulhet a fogyás. Olvass utánna ketogen dieta , de viszont ne legyen "vallás" tehat egy kis plusz mindig jöhet néha mert hosszútávon csak igy lehet.

Ha kenyeret ennél akkorkovaszos kenyer ennek is meg an az oka mert a glutént a kovasz vmennyire semlegesíti, ill. Fermentalt elelmiszerek joghurt amennyi jol esik, bele kis utifu maghej es jo sok viz.

Ja es tojast is egyél amennyi jol esik.

Ha ezeknek utanna olvasol meglatod az igazsagokat rz körül plusz vörös husokat ajanlanek hogy egyel.

Ezek utan olvasgass es meg van tippem az edzes teren de csak privibe

2023. szept. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
40%
Sokan azzal vannak aki jut nekik..
2023. szept. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!