Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire szemétség azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire szemétség azért szakítani a barátnőmmel mert kövér?

Figyelt kérdés

Tudom, tudom...felszínes vagyok, de mit tegyek ha már nem vonzódok hozzá?

Szóltam neki, hogy szeretném ha leadna pár kilót. Kb. két hónapja mondtam, hogy eljöhetne velem edzőterembe és kicsit vigyázhatna, hogy mit és mennyit eszik. Elfogadta a meghívást a terembe. Ami a kajálást illeti azt monndta, hogy ő nem hisz a diétában de megpróbál kevesebb cukrot enni.

Ennek nagyon örültem azonban nagyon félvállról vesz mindent. Ha lehet talál valami kifogást, hogy ne jöjjön terembe. Ha el is jön csak húzza az időt. Az étrendjén nem igazán változtatott...többet eszik mint én. Több orvos is mondta, hogy jó lenne ha leadna pár kilót. Állandóan ábrándozik, hogy majd amikor vékonyabb lesz milyen jól fog kinézni, meg mennyi sportba fog belekezdeni. De tenni nem nagyon akar érte.

Engem nagyon zavar, hogy nincs semmi motivációja, csak csinál ezt-azt, hogy hallgassak. Rendesen irritál amikor lefekvés előtt veszi elő a kaját mert ő éhes és éhesen nem fekszik le. Reggel pedig nutellás palacsintát eszik mert hát ő kívánja.


Én vigyázok az alakomra, nem eszek édeset és hetente legalább háromszor edzek. Nem várom el tőle mindezt, csupán annyit, hogy a hátán a zsírfelesleg ne lötyögjön a melltartó pántjánál. Ha szülés miatt lenne ilyen akkor nem zavarna, de ő pusztán lustaság és hanyagság miatt ilyen. Azt is tudom, hogy majd 40+ évesen se fog jól kinézni de ő még csak 20+ éves.


2022. dec. 6. 18:23
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
81%
Mennyi a pár kiló?
2022. dec. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
92%

Te döntésed, mindegy, hogy szemétség vagy sem.

Az a lényeg, hogy szereted-e még egyáltalán...

Ha a válasz nem (arra saccolok) akkor totál mindegy, mert semmi értelme tovább folytatni.

Az meg ráadás, hogy őt nem érdekli, hogy néz ki és hogy az egészségére cseszik rá.

2022. dec. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
39%
Majd más elfogadja úgy ahogy van!
2022. dec. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
18%

"Pár kilótól" senki se kövér.

Amúgy igen, szakíts, senki se érdemel egy ilyen undorító alakot mint te, akár szupermodell, akár kövér.

Én 175/alapjáraton 55, jelenleg 65 kilós mindenórás 40 pluszos vagyok, de a fajtádat nem viseltem el egy percig sem fiatalkoromban, aki olyanokat mond hogy majd x évesen lehetek kövér, akkor már úgyis ronda IS leszek, de akkor ez már nem fog számítani. Az ilyenekről azt gondoltam mindig hogy ő viszont egy 120 kilós, fogatlan, tévé előtt böfögő alfahímnek vízionálja magát és nekem majd nagy kegyesen elnézi ha esetleg 70 kilós leszek.

2022. dec. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
36%
Lötyög a zsír a hátán? 😀 nem irigyellek
2022. dec. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
70%
Ne mond meg neki. Csináld úgy, ahogy a legtöbb ember szokta. Nagyíts fel valami műbalhét és akkor azon lehet szakítani. A többség úgysem mondja meg az igazi okot, inkább kreál egy kamut. Ezen alapszik a világ.
2022. dec. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 A kérdező kommentje:

Pontosan nem tudom hány kiló mert nem méretkezik előttem. De engem nem is érdekel a súlya...a fizikai megjelenése fontosabb.


A szerelem magába foglalja a kompromisszumokat is. Az, hogy nem tartom vonzónak számomra nem egy elfogadható kompromisszum. Szóval attól, hogy közbejött ez az egész és számomra zavaró, a többi dolgot még ugyanúgy szeretem benne.

2022. dec. 6. 18:39
 8/52 anonim ***** válasza:
95%
Semennyire, jogod van így dönteni. Azért kíváncsi lennék, hogy 5kg vagy 20kg, ami kicsapja a biztosítékot, nagyon nem mindegy.
2022. dec. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
96%

Akkor nincs más verzió, mint a szakítás.

Ha nem kívánod és nem vagy szerelmes 'csak' szereted úgyis az egész oda fog kilyukadni előbb utóbb, hogy te mész balra ő meg jobbra.

2022. dec. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 A kérdező kommentje:

Ok, a négyes válaszra inkább nem reagálok...


Írtam, hogy pontos kilót nem tudok, de van nagy pocakja és lötyög a zsír a hátán. Na de ha az orvosok is felfigyeltek a felesleges kilókra, akkor valószínűleg nem csak én látom így.

2022. dec. 6. 18:46
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!