Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom folyton piszkál azzal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom folyton piszkál azzal hogy megg híztam. Nem is vagyok kövér. Nektek szokott ilyet a párotok?

Figyelt kérdés
Nagy a kor külömség köztünk. 20 éves vagyok ő meg 30 így bő 10 év. 1 éve vagyunk együtt. 3 hónapja össze is költöztünk. Nos én az utóbbi időbe meghiztam eléggé. Amikor össze jöttünk a párommal nagyon sovány voltam. 150 cm vagyok és voltam 40 kiló. Se combom, hasam.. Nagyon soványka voltam. Viszont én most az utóbbi 3 hónapban felszedtem 10 kilót. Most vagyok 50 kiló. Most vagyok megeglégedve magammal. De a párom folyton lekövérez. Ami szerintem nem igaz. Van egy kicsi hasam de nem nagy. Kicsit nőiesebb az alakom. Hasam van egy kicsi dr nem nagy.a párom meg folyton piszkál. Eddig soha. Még ő is támogatott abban hogy hízzak. Mivel tudta hogy ezt akarom elérni. Ilyenek mond hogy hájas meg coca. Röhög közbe mert csak viccnek szánja. De tudja hogy ezzel megbánt
2022. dec. 1. 16:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
75%
Pff én tuti kidobnám. Ilyenekkel akarja leépíteni az önbizalmadat.
2022. dec. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
77%
A párod 30 évesen kb. egy tíz éves gyerek szellemi szintjén van.
2022. dec. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
82%
A te hibád ha egy ilyen felszínes emberrel alázod magad ahelyett, hogy kidobnád mint macskát szarni.
2022. dec. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
11%
Hasonlo a hasonlot.
2022. dec. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
93%
Vannak, akik az anorexiásokra buknak. Én 157 cm vagyok, volt olyan pasim, aki mellett 45-ről 51 kg-ra “híztam” (pontosabban formásodtam edzéssel, izmot szedtem fel nagyrészt), erre azt mondta, hogy neki sok, jobban tetszettem pálcikaként. Hát én biztos nem fogynék vissza laposra, a mostani páromnak pont így tetszek és ő jobban is néz ki, tök izmos. Úgyhogy ha ennek a pasinak te kövér vagy 50 kilósan, ami vicc, akkor keress olyat, akinek tetszel.
2022. dec. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
14%

Nem szép, hogy ilyent mond, de meg lehet érteni. Ő egy vékony nőbe szeretett bele, és azért némileg ilyesztő, hogy te most hírtelen elkezdtél hízni. Nyugtathatod magadat, hogy most érzed jól magad, meg, hogy ha vékonyan szeretett, akkor szeressen plusz kilókkal, mikor ez a pasikat kicsit sem érdekli, mert ilyenkor az az érzés van bennük, hogy megszerezted a pasit, mostmár nem kell vigyáznod az alakodra. Sajnos sok nő ilyenkor elenegedi már magát.

Én nem egy pasi szájából hallottam a párjuk szülése után, hogy remélik, hogy hamar visszanyerik a régi súlyukat. Meg mi lesz később, ha nem tudsz megállni a hízásban? Vagy terhesség alatt durván elszállsz, mert borítékolható, hogy keres majd magának mást. Nőknél egyébként általában egy jó alak mellé, magasság mínusz 110-es súlyértékérték párosul, tehát ez alapján nem számítasz vékonynak kicsit sem, főleg ha azt írod, hogy soványka voltál, tehát mellben se lehetsz eleresztve.

2022. dec. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
97%

#6

Ez a magasság -110 egyáltalán nem mindenkinek áll jól. Én mikor annyi voltam, úgy néztem ki, mint egy fehér etióp éhező. Se combom nem volt, se seggem, se mellem, kiállt a medencecsontom. Most 5 kiló plusszal sokkal nőiesebb és magabiztosabb vagyok, a férfiak is jobban megnéznek, többen nyomulnak rám. Elhiszem, hogy vannak, akiknek kimondottan a deszka nők tetszenek, de ne mondjuk már, hogy az lenne az ideális.

2022. dec. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%
150 centis magassághoz, az optimális, vagy inkább egészséges testsúly 39-47 kiló, te ezt már átlépted, hiába is magyarázod be magadnak, hogy szerinted ez oké, és ha pár hónap alatt így megindultál, akkor hol fogsz megállni? Párom 167 centi mellé 64 kiló, és nem vékony, de én így ismertem meg, tehát elfogadtam, meg ő 3 gyerek után lett ilyen, te meg még nem is szültél.
2022. dec. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
22%
#8 Tény, hogy fotó nélkül nehéz megállapítani, hogy kinek mi áll jól, de látatlanban én mindig ezt az adatot nézem, és többnyire be is jön, és főleg az alacsony nőknél igaz, mint a kérdező, hogy nagyon meglátszik pár kiló is.
2022. dec. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
81%
#9 meglátszik (én is alacsony vagyok), de ha előnyös helyekre megy, cici, popsi, comb, az jobb, mint pálcikának lenni. Én a férfiak visszajelzéseiből is ezt veszem észre. A pici has meg amúgy a kutyát nem zavarja, a kérdező párja egy gyökér. Alacsony a kérdező, de 50 kilósan max. egy 130 centis törpe lenne túlsúlyosnak mondható. Szülés után az ilyen pasi úgy faképnél hagyná, mint a pinty.
2022. dec. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!