Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A páromat hidegen hagyják a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromat hidegen hagyják a képeim?

Figyelt kérdés

Nem tudtam másképp fogalmazni a címet. 4 éve vagyok a párommal, 24 évesek vagyunk, és 3 éve együtt élünk. Korábban készített rólam lesifotókat, viszont sosem szerette a beállított képeket, tehát ha bárki vele akart közöset, azt nem szívesen csinálta. Új telefont vett, és a képeket rólam átküldte nekem messengeren a régiről. Úgy tudtam, hogy semmi kép nincs az új telefonján, viszont az egyik nap magáról küldött béna tinikori képeket. Kérdeztem tőle, hogy ezek le vannak mentve? És azt válaszolta, hogy igen, ezért én felhoztam, hogy nem mentette le rólam emlékbe a képeket a régi telefonról, de magáról képes volt idétlen képeket menteni? Ő pedig úgy reagált, hogy azokat viccből lehet küldözgetni, mert bénák, de rólam nem küld poénból képeket, emlékezete meg van.

Tudom hülyén hangzik az egész, de engem ez tényleg bántott. Ő azt hitte, hogy csak bele akarok kötni... Nem értem, tervezgetjük a közös házat, de ez a lépés olyan, mintha nem lennék fontos. Mit gondoltok erről?


2023. szept. 25. 11:32
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
91%
vannak emberek, akik ha semmi probléma nincs az életükben, kreálnak maguknak egy csomó újat.
2023. szept. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
De ez egy normális dolog, hogy a párjáról nem akar képet a telefonjára, viszont magáról a 10 éves béna képeket szívesen lementi?
2023. szept. 25. 11:55
 3/24 anonim ***** válasza:
82%

Kerdezo, szerintem szakits a baratoddal.


Jobbat erdemel nalad 🙂

2023. szept. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

"De ez egy normális dolog, hogy a párjáról nem akar képet a telefonjára, viszont magáról a 10 éves béna képeket szívesen lementi?"

igen.

meg is mondta, ő nem azért tart fotókat a telefonján, hogy nézegesse, hanem ha úgy adódik, poénból másoknak elküldhesse. nem vesztek el a rólad készült fotók sem, hisz átküldte őket neked.

2023. szept. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

3 : Mókás. Egy alapból full önbizalom hiányos nőnek aztán jól esik, hogy a millió gyönyörű közös kép közül nem érdekli egyik sem a párját...

4 : Hat férfi között nőttem fel és megszoktam, hogy hajlamosak azt mondani, ami jól hangzik, hogy elkerüljék a konfliktust. Ezért hiszem ezt el nehezen.

2023. szept. 25. 12:04
 6/24 anonim ***** válasza:
87%
Az onbizalomhiany a te bajod. Ne vetisd ki a parodra. Menj pszichologushoz. 🙂
2023. szept. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Annál vagyok, de nem én döntöm el, hogy melyik problémámmal foglalkozunk és őt inkább érdekli a családi hátterem, mint ez:)

És hogyan ne vetítsem ki? Ha az ember igazán rajong azért, akivel van, akkor nem lenne alap, hogy értékeli a képeket róla/vele?

2023. szept. 25. 12:15
 8/24 anonim ***** válasza:
89%

Egy igazi fonyeremeny lehetsz ennyi problemaval 😅


Legalabb jol nezel ki h megeri veled lenni ? lmao 🤣

2023. szept. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Bőven, és pont ez okozza az egyik önbizalom hiányomat, hogy nem értem, hogy mindenki utánam fordul, a párom meg egy képet sem tart rólam.
2023. szept. 25. 12:26
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem tart mert poénból teszi, a tiéd pedig az emlékezetében van. Mi a gond ezzel? Nem tetszik? Szakíts azt jól van.

Hogyan lehet valaki ennyire kontrollmániás? Jó, hogy nem abba nem ütöd bele az orrod hogyan vegye a levegőt: egyformán veled pl.

Miért kell fölösleges problémát kreálni? Unatkozol? :D

2023. szept. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!