Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A páromat irritálja, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromat irritálja, hogy diétázom, folyton etetni akar, azt mondja szakít, ha nem eszem rendesen. Én vagyok a rugalmatlan, keresi az indokot a szakításra, vagy csak egy brom?

Figyelt kérdés
A "rendesen" azt jelenti, hogy nem eszem rakottkrumplit pudinggal este nyolckor, nem lehet velem kétszemélyes tàlat rendelni. Zabkása-csirkerizszöldség-saláta-fehérjeturmix-tojás.
2023. aug. 29. 08:35
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez már megint egy ilyen kontrolláló etető fétises? Semmi köze hozzá, hogy mennyit és mit eszel. Ha ebbe bele akár szólni és elhagyásával fenyeget, akkor nem szeret téged, csak kontrollálni akar. Vigyázz az ilyen típussal, ez nagyon nem normális.
2023. aug. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Arról van szó, hogy nem akar mellettem disznónak tűnni. Sokan vannak így vele, azèrt egyen a másik, hogy én ne tűnjek falánknak.
2023. aug. 29. 08:41
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy, hogy mi az oka. Ha a javakat akarja, akkor nem akar felhizlalni, ez nagyon nem a szeretet jele. A szakitassal fenyegetőzik meg főleg nem. Állj a sarkára és vedd meg magad.
2023. aug. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
38%

Hány kiló vagy? Ha alapvetően vékony vagy, akkor megértem, hogy miért nem tetszik neki. Illetve az rendben van, hogy este nem eszel nehéz kaját, vagy úgy egyáltalán, de azért a diéta is olyan, hogy ha hosszútávra tervezel, tehát az életmódodba akarod beilleszteni, mivel tartósan szeretnél jól kinézni, akkor kell a változatosság, illetve mértékkel a lazítás is. Én is odafigyelek az alakomra, sportolok, tényleg vékony vagyok (49 kiló), de azért néha egy jó kis pizzazós este, vagy étterem, esetleg chips-es popcornos mozi/gaming maratonos hétvége simán belefér. A mérték a kulcsa mindennek. Mind a diétának, mind a alkalmankénti kis hedonizmusnak.

Viszont szakítással fenyegetőzni undorító, hacsak nem mentél el olyan extrém irányba, ami már veszélyezteti az egészségedet, illetve teljesen kiöli az örömöt a mindennapokból (folyamatos erőtlenség, ingerlékenység, fáradékonyság, drasztikusan kevesebb szexuális étvágy). Ebben az esetben megértem, ha nem akar már együtt lenni veled, és ennek hangot ad. Bár akkor sem ezzel kezdünk. Ha csak kicsit jobban rápörögtél, és nem is tart régóta, akkor viszont full felesleges feszkózás. Hosszú kapcsolatban vannak időszakok, amikor az egyik-másik fél kicsit ráfókuszál bizonyos témákra, majd magától normalizálódik.

2023. aug. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Ja, a teremtés koronájának jó vagy így, de kényelmetlen neki, hogy te teszel azért, hogy jobban nézz ki, és fél, hogy emiatt kevesebbnek fogod látni, netalántán lecsapnak a kezéről, mert től nagy lesz közöttetek a kontraszt...Imádnivaló társ!
2023. aug. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
60%

Én 54 kg vagyok, 52 a versenysúlyom, úgyhogy épp fogyózom. Nekem a férjem ne szabja meg, hogy este 8-kor kell zabáljak vele, mert neki az boldogság meg úgyis vékony vagyok, ő meg dagadt (amúgy nem), ne térjünk el.

Ez a legbelsőbb magánügyem, hogy mikor és mit eszem. Senki ne szabja meg. Ha meg még fenyegetőzne is, akkor ott az ajtó.

2023. aug. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
De ha esetleg felszerelés 10 kilót, akkor meg elfogadott, az lenne a baj, hogy meghiztal. Imádom az ilyen teljesíthetetlen eljárásokat!
2023. aug. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
2 kg az egy kaki meg egy kis víz.
2023. aug. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
25%
Attól még fogyózhatok, nem? Egy hét alatt lemegy a 2 kg. De ha a férjemmel este 8-kor rakottkrumplit zabálnék meg pudingot (ő se teszi, ő is vigyáz magára), akkor nemhogy nem menne le, de egy hét alatt feljönne még 2 kg.
2023. aug. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
66%
Fogyózhatsz, csak az ilyenek miatt voltam teljesen depressziós fiatalabb koromban, mert minden magazinban csak a "hogyan add le a két láthatatlan kilót a lábujjadról" cikk volt, igazi segítség 20-30 kiló fogyáshoz semmi. A mai napig elkeseredem, mikor ezt olvasom.
2023. aug. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!