Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nőknek szinte zéró erőfeszít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek szinte zéró erőfeszítést szükséges beletenniük a párkapcsolatba? Mi az oka, hogy ezt nem hiszik el? Nem rosszindulat!

Figyelt kérdés

Például egy haverom huga, órákon belül randi-appokon szexre vagy párkapcsolatra talál valakit. Regisztrál és válogat. Ha előfizet annál gyorsabb a dolog.


A csajszi átlagos, tipikus ilyen mai plázacica, ezt szószerint meg is teszi. Mellette látom a srácait egy srácot azok kb. gyárból rakták őket össze. Izom, magasság meg ugyanaz a hajtípus meg ruha feszes póló sincs kihagyva.


A valódi életben sincs nagy különbség. A bulihelyekre néha fizetni sem kell nekik, szóval szórakoznak meg várnak és válogatnak. Sokszor az italt is a nyomulós pasik fizetik nekik. Ha nem tetszik a pasas, lerázzák őt megy a válogatás megint.


Az említett haverom hugának van egy barátnője, pedig határozottan ronda szerintem. Erősen túlsúlyos (tudom ez sok pasinak egyébként bejön látva itt gyakorin is nincs ezzel gond),furán öltözködik, de reális önismeret az vákum. Nagyképű is és emellett azt hiszi, hogy nagyon humoros. Felesleges kimondani az egyértelműt, hogy van mindig barátja neki is hasonló mint a másik csajnak.


Szexet illetően egy nő nagyjából 1 nap alatt találna egy tuti pasast. Párkapcsolatra is van esély, de az is megoldható 1-2 heti melóval rajta, ha nem jön össze, 3 hét. Nem több. És ma már melyik csaj nem ronda? Külsőre már a csajok hatalmas része totál bevállalható.


Így hogyan működőképes ez a dolog? Mi váltotta ki ezt a világból?


Átlag férfiként "alkalmatlan" vagyok csak 1 normál csupán egy randit beintézni, persze ha ilyen szituban lennék mint a nők én is válogatnék a srácok közt.



2023. szept. 25. 14:27
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
94%

Semmit sem teszel kézzelfoghatóan nincs esélyed semmire. Talán nem bulizós pi**ákról kellene álmodozni, inkább rendes nőkre. És a nők nem akárkive akarnak csak úgy szeretkezni.


Én megértem egyébként. De tegyük tisztába a dolgokat. Nem szeretetszolgálatok vagyunk és most minden barommal ágyba induljunk empátiából.

2023. szept. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
92%
Ha a nő komoly kapcsolatot szeretne, kell tenni érte. Nem mindenki éri be a gyárból eszkabált pasikkal. Abban van igazad valóban 1-2 hét és már van pasi de nem mindegy milyen. Igénytelent vagy igényeset.
2023. szept. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
53%
Pontosan mi is a probléma?
2023. szept. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
56%

A fő kérdésre a válasz az, hogy nem.


A kérdés kifejtése meg valmai egész másról szól, mint a kérdés fejléce.

2023. szept. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
68%
Kérünk egy incel kategóriát azoknak, akik magukon kívül senkit nem ismernek a világban.
2023. szept. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
77%

"Mi váltotta ki ezt a világból?"


Nektek jobban kell a szex mint az átlag nőnek, plusz olyan kultúrát teremtettek ahol a nők értéke egy az egyben a szexhez köthető. Ha a nő túl sokat szexel akkor egy elhasznált rongynak tartjátok (fogadni mernék hogy a k..rva szónak van a legtöbb szinonimája a nyelvben, hiszen nagyon szeretitek különböző kreatív módokon lek..rvázni a nőket) így pedig még inkább elveszitek a nők kedvét a szextől, ezáltal pedig ti is kevesebb szexhez juttok.

Ez pedig csak olaj a frusztrációtok tüzére lol. A pokol, amit a férfiak saját maguknak teremtettek...


Annak meg, hogy a nőknek milyen könnyű farkat találni szexre, nincs sok köze ahhoz, hogy mennyire könnyű normális, komoly párkapcsolatra társat találni.

2023. szept. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
86%

A párkapcsolat nem az alkalmi szex.


Alkalmi szexet meg amúgy mindenki tud találni magának, ha más nem fizet érte.


Amúgy lehet, hogy eleinte a férfi többet rak a párkapcsolatba (ő fizet), de akkor általában ha megszületnek a gyerekek, akkor onnantól a nő fog többet belerakni.(Nem várja el a férfitől, hogy keljen este, se azt, hogy ugyanannyit legyen szabadidejében a gyerekkel, mint ő. Néha még a háztartást is viszi).

2023. szept. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
87%
A nők túlnyomórésze komoly párkapcsolatban gondolkodik. Nem érdekli őket ki húzná meg, hanem az, hogy ki szeretné és összeillik-e vele. A partizós majmicákat miért kevered össze más típusú nőkkel? 🤣
2023. szept. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
85%
A kérdező azt sem tudja mit jelent a "párkapcsolat" szó....
2023. szept. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
94%

Férfiként én mindig is ki nem állhattam az fentebb leírt nőtípust. Kérdező, hadd kérdezzek vissza: miért az ilyenekre mész rá?

Azok az állítólagos egy órán belül megtalált "szerelmek" meg olyanok is.

2023. szept. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!