Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ez az? Ti is ilyenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ez az? Ti is ilyenek vagytok akkor? Csajok hogy látjátok?

Figyelt kérdés

Ha egy srác mindig igyekszik a barátnője kedvében járni,megvesz neki mindent,amit csak szeretne a csaj.(Itt nem arra kell gondolni,hogy a csaj követelőzik,hanem ha spotán említ vmit.) A fiú minél több időt szeretne a lánnyal tölteni,mindig ő hívja a csajt,ő keresi,ő megy hozzá többet...képes több km-ert gyalogolni érte ha kell.

A csaj elkövetett egy nagy hibát,a fiú lelkébe gázolt,de annak ellenére is kérte a lányt,hogy ne hagyja el,maradjanak együtt. A fiú még ha fiatalok is,de megkérte a lány kezét,vele tervezi a életét,a közös jövőt.


Viszont a baklövés óta kevésbé bízik a csajban,a csajnak bizonyítania kell,de a fiú állítja,hogy szereti a lányt nagyon.

Rengeteg szakításon túlestek már,amik 1napnál sohasem tartottak tovább,de inkább pár órásak voltak csak.

19hónapja vannak együtt.


Most nem kap a lány semmit,és nem hívja a pasi,és ezt csakis azért van,mert a fiú most nem áll úgy anyagilag. De ugyanúgy jár a lányhoz,amikor tudnak együtt vannak.

Elmondta a lánynak,hogy nem akarja elveszíteni,de meg kell értenie,hogy nem könnyű a tettének elfelejtése.


A fent leírtak alapján arra lennék kíváncsi,hogy a fiúról elmondható-e,hogy szerelmes a lányba most?...és az volt-e azelőtt,mielőtt a lány elkövette azt a bizonyos hibát.

Ez még szerelemnek mondható?

Ja és a fiú kiakad,ha a csaj úgy válaszol arra a kérdésére,hogy szerelmes-e még,hogy már nem annyira,vagy nem.


2010. okt. 17. 19:49
 1/8 anonim ***** válasza:
A lánynak még dolgoznia kell a fiú levakarásán, mert a fiúnak szerencsére nincs büszkesége.
2010. okt. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem értem. Kifejtenéd? Ez azt jelenti,hogy a fiú az?
2010. okt. 17. 19:58
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem illetek össze. Ennyi. Nincs mit rágni ezen.
2010. okt. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Akkor sem értem. Mert nem is konkrétan a kérdésemre válaszoltál.

Én csak arra voltam kíváncsi,hogy a fiú szerelmes-e?

2010. okt. 17. 20:06
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem. Egy gyűlölködő ember szokott a másik után futni és könyörögni, hogy használja ki. Mégis miért ne lenne?
2010. okt. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
persze h szerelmes hihetetlenül szerelmes ha mindent megtesz a lánynak azok után h az bántotta lelkileg:S plusz úgy tűnik a csaj le akarja koptatni!!! te melyik vagy remélem a srác mert ha a lány vagy akkor el mehetsz a piibe:(
2010. okt. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

A lány vagyok. De ő más lett azóta,mióta én elkövettem azt a bizonyos hibát. Ő elvárja,hogy lógjak a nyakán,hogy ne tudjon szabadulni tőlem,mikor én ma mondtam neki,hogy ő miért nem tesz úgy,akkor az volt a válasz,hogy "mert te nem kérted."

Na most,ha ő tőlem ilyesfajta törődést vár,akkor nem az a minimum,hogy ő is olyt adjon?

2010. okt. 18. 13:46
 8/8 anonim ***** válasza:
Ő már megadta a ballépésed előtt. Úgy igazságos, hogy kiegyenlíted.
2010. okt. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!