Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Aki hosszabb ideje èl nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki hosszabb ideje èl nagy korkülönbséges ( fèrfi javára ) kapcsolatban megosztaná a tapasztalatait?

Figyelt kérdés

Mert persze most nem számít de aki ilyenben èl évek óta az leirhatnà a tapasztalatát.

30 év korkülönbség



2023. szept. 27. 14:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Előbb hal meg és előtte sokáig kell ápolni, kb a nő még életerős fiatal amikor a férfi miatt már sok orvoshoz járás volt. 40-67 éves korban kezdődő párkapcsolatban ezt láttam.

Most már a nő is idős, beteg és özvegy

2023. szept. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
69%
Van amiben tud működni, és van amiben nem.
2023. szept. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
2 Igen ilyesmik érdekelnének de konkrétumok is.
2023. szept. 27. 14:32
 4/18 anonim ***** válasza:
68%

Szexualitás szempontjából minél nagyobb a korkülönbség, annál jobb a férfinak, nyilván legális kereteken belül. Személyiség szempontjából minél nagyobb a korkülönbség, annál nagyobb a hétköznapi életvitellel kapcsolatos különbség. Ha összejössz 40 évesen egy 18 évessel, a szex csodálatos lesz, de a negyvenes pasik már ritkán élnek olyan intenzív, bulizós, utazgatós életet, mint a fiatalok. Nem biztos, hogy tudja majd tartani a tempót. Illetve ott van az is, hogy sokan elköltöznek más városba vagy külföldre a gimi után. Emiatt sem biztos, hogy hosszú távú lesz. Szóval nem lehetetlen találni, de nagyon ritka, hogy tartósan működnek ezek a kapcsolatok.


Nekem 23 évesen volt 17 éves barátnőm. Ez volt eddig a legnagyobb korkülönbség. Vele nem látszott semmiben, hogy 6 év van köztünk, mert még én is eléggé aktív, tanulós, utazgatós, bulizós életet éltem. Most 30 vagyok. Már nem biztos, hogy működne egy ennyi idős lánnyal. Nem biztos, hogy tudnám tartani a tempót.

2023. szept. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
69%

Kérdezz konkrétan mi érdekel. Én ilyen kapcsolatban élek.

2#voltam.

2023. szept. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Az exem 17 evvel idosebb nalam. 22 voltam, o 39 amikor osszejottunk. En meg buliztam, volt munkam de nem vettem komolyan az eletet. O egy hosszu kapcsolatbol lepett ki (amiben gyerek is szuletett) es elvarta azt tolem, amit az exetol. A kiszolgalast. En 22 evesen nem arra vagytam, hogy hazvezetono legyek. Aztan masfel ev utan vege lett, nem birtam a feltekenykedest, az agresszivitast, az italozast. Amikor osszevesztunk elhordott mindennek, aztan konyorgott, hogy ne legyen vege. Parszor ossze is verekedtunk. Nem tudom miert huztam olyan sokaig. Nem erte meg.
2023. szept. 28. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%
Miben tud mukodni? Eves, vmi nyugdijas tv csatorna nezese , a nyugdijas klubban sakk -malom partik .. kb ennyi.
2023. szept. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Ennyi még nem volt, de 20 körül igen. Több éves kapcsolatok voltak, nem konkrétan a korkülönbség miatt lett vége, (vagy legfeljebb csak közvetve) hanem egyéb gondolkodás, életszemlélet, habitus beli különbségek miatt.
2023. szept. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Szerintem ez azért bőven mentalitás függő.

Én most éppen nagyon odavagyok egy 30 évvel idősebb férfiért. Bár nem ismerem annyira közelről, hogy pl mivel tölti a szabadidejét, de munkakapcsolatban vagyunk, gyakran találkozunk, és Ő egy elég fiatalos, pörgős pasi. Nagyon intelligens, jó humorú, kedves, segítőkész, előzékeny. Én imádom, hogy Ő még tud férfiként viselkedni és nőként kezelni. Ráadásul a munkakapcsolatunk is közös szenvedélyből fakad. És úgy néz rám baszki, mint még soha senki. Sok mindenben hasonlítunk is.

Tehát ő fiatalosabb a koránál, én meg érettebb az enyémnél. Nálunk az együttéléssel lenne gond, mert mindkettőnknek van egy megszokott felépített élete, amiben én még tudnék alkalmazkodni, de ő szerintem kevésbé, ráadásul ennyi idősen már nem szeretném, ha újrakezdené velem, hiszen ha nem működne, akkor feldobott mindent - családot, házasságot, vállalkozást. Ő veszítene nagyobbat, én pedig szeretem annyira, hogy ezt ne akarjam. De szeretői viszonyban simán benne lennék, akár évekig is. Nekünk ez jutott, bár állítólag nem akar tőlem a semmit, azért nézeget, zavarba jön és mostanában simogatja a kezem. Szóval én örülnék, ha több lenne közöttünk kiváló munkakapcsolatnál. Csak hát ahhoz Ő is kellene.

(Azért az tök durva, hogy egy 30 éves tök jó nő vagyok és visszautasított egy dupla annyi idős pasi. 🙂)

2023. szept. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
9 Írhatnèk neked privátban?
2023. szept. 29. 12:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!