Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem, hogy zsákutcába...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem, hogy zsákutcába kerültem! (? )

Figyelt kérdés

Talán kicsit erős ez a megfogalmazás elsőre.

18 éves lány vagyok. Még sosem volt komoly kapcsolatom, azonban az utóbbi időben egyre inkább azt érzem, hogy szeretnék valakit.

Mindig is érettebb voltam a társaimnál és sajnos történtek olyan dolgok az életemben, ami miatt fel kellett nőnöm.

Sosem gondolkodtam azon, hogy egy velem egykorú fiúval kellene kezdenem, úgy érzem hogy nem értenének meg.

Az idősebb fiúk/férfiak mellett pedig furán érezném magam, így 0 tapasztalattal.

Szerintetek mit tegyek? Lazítsak az ,,igényeimen"?

Köszönöm a válaszokat! :)



2014. júl. 28. 20:53
 1/8 anonim ***** válasza:

Énis úgyanígy vagyok,de ez nem zsákutca,ez az élet.

És az hogy szeretnél valakit az csak átmegy depibe és erőltetésbe.Az élet nemcsak a párkapcsolatról szól,az csak egy nagyon jó ráadás.

2014. júl. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 ameoland ***** válasza:
ugyan ez a helyzet velem is,csak a másik nem képviselőjeként,20 évesen. De én a nálam fiatalabbak állandóan bizonyítják,hogy nem érdemes velük kezdeni komoly kapcsolat terén. viszont te vagy az élő példa rá,hogy így egy nálam fiatalabb, de az átlagnál érettebb embert auto elutasítottam volna,pusztán a koránál fogva. Azt tudnám mondani,hogy légy rugalmas.
2014. júl. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
lazíts és amikor érzed hogy eljött az idő lépj. Lehet, hogy ez a gyorsan felnőttem érzés csak időleges.
2014. júl. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igazából normális, hogy 18 évesen már szeretnél kapcsolatot, de nem kell erőltetni, az meg hogy nálad idősebbek jóval tapasztaltabbak az korántsem biztos én is 24/F vagyok és 1 kapcsolatom volt eddig csak, szerintem ne görcsölj rá és nem kell lejjebb adnod az igényeidből csak mert most el vagy keseredve beszélgess másokkal és majd szimpatikus lesz valaki.
2014. júl. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha már így állsz hozzá, hogy nem értenének meg, nem is karnak majd.
2014. júl. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Keress egy intelligens fiút, aki korban (és szerintem észben) felér hozzád. A lányoknak fontos, hogy fel tudjanak nézni a párjukra. A stílusod alapján inkább intelligens, mint plázacica lánynak képzellek, így ezt tudom javasolni. Ja és bulihelyen nem lehet ismerkedni. A GyK-n se sok intellektüel fiú van, de vannak olyan közösségek, ahol érdemes keresgélni. Lassan mész egyetemre vagy dolgozni, nem? Akkor lehet, hogy ott lesz majd valaki.


Bármi kérdés, óhaj/sóhaj, privátot írj nyugodtan, szívesen segítek, ha tudok.

2014. aug. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Természetes,hogy ennyi idősen már foglalkoztat a párkapcsolat gondolata.Viszont sem erőltetni,sem elsietni nem kell semmit,nagyon ráérsz.Kicsit vedd lazábbra a figurát,és próbálj esélyt adni olyan illetőknek is,akik eddig valamiért kiestek a körből.Sok sikert! :-)
2014. aug. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szió :) Én 19 éves vagyok és a barátom 34 éves. Ez részben annak köszönhető, hogy - szintén - én is hamar felnőttem a családi dolgok miatt. Nem feltétlenül kerestem direkt idősebb embert, egyszerűen így jött ki. Engem természetüktől, kinézetüktől fogva ők vonzottak, valahogy természetes volt, hogy őket nézem meg... Sajnos a mi korosztályunk srácai olyanok, mint a lányok. Öltözködésben is és viselkedésre is... 2 féle közül válaszhatsz mostanában, ha 20 alatt keresel - de VAN KIVÉTEL IS UGYAN, de a kivétel erősíti a szabályt... - Számomra elképzelhetetlen, hogy a párom csőnadrágot hordjon, feliratos pólókkal és deszkás cipővel és van a második verzió amikor totál igénytelen... nekem egyik se a zsánerem.... ezért jó, hogy 30 felett ilyenekkel nem találkozol. Ha van még kérdésed, írj privit :)
2014. aug. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!