Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baj van a kapcsolatban ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj van a kapcsolatban ha egy hónapig nincs szex?

Figyelt kérdés
2023. szept. 28. 09:08
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés, hogy miért nincs illetve mennyire zavar be a párkapcsolati dinamikába?
2023. szept. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Sok munka, leterheltség miatt. Hétvégèn is dolgozik a párom. Engem most már zavar, meg vagyok ijedve. Láttam hasonló kérdéseket, hol ezt írják a válaszolók, hol azt. Nem tudom már, hogy ez normális-e. Szeretem a barátomat, de mar attol tartok, velem van baja.
2023. szept. 28. 09:33
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Én meg attól tartok, hogy a kommunikáció nem működik kettőtök között. Ez a kérdés ugyanis fel sem merülne, ha tudnátok egymás előtt a problémáitokról is őszintén beszélni.
2023. szept. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Ez azért nagyon hosszú idő, főleg úgy hogy nem is beszéltek róla. Ahogy találkoztok ma üljél le szépen vele beszélni, hogy ez téged zavar és kezdjetek vele valamit.
2023. szept. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
De, beszéltünk. Azt mondja, semmi baja sincs velem, egyszerűen ki van merülve. De hát ennyi mègiscsak hosszú idő nem? A problémám az, hogy attól tartok már, nem mond igazat nekem, és egész egyszerűen annyi az ok, hogy màr nem szeret/nem tetszem neki.
2023. szept. 28. 09:58
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Mióta vagytok együtt? Már a kapcsolatotok elején is ilyen sokat dolgozott?

Ahogy a többiek is leírták: a kommunikáció az alapja mindennek. A szex nem mindig a legfontosabb dolog egy kapcsolatban, de igenis foglalkozni kell vele. Ez is egyfajta kifejezése a szeretetnek. Vannak párok,ahol mindketten elégedettek a havi egy alkalommal, de vannak, akiknek legalább heti 2-3 kell a boldogsághoz. Nem vagyunk egyformák.

Az fontos, hogy az igények legyenek összhangban, mert ha az egyik fél nagyon vágyik az intimitásra és a másik egyáltalán nem, és nem is törődik a másik szükségleteivel, az hosszútávon megölheti a vonzalmat és az érzéseket. Férfinak és nőnek egyaránt fontos szerintem, hogy szerethetőnek és kívánatosnak érezze magát.

2023. szept. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Férfi vagyok, ifjú titán koromban szerintem heti 10x szexeltem, méghozzá jókat, nem ilyen pár perces meneteket kell elképzelni.


Aztán 30 évesen volt egy depressziós epizódom, ahol nagyon sok munkám volt, költözni kellett, családban is voltak gondok. Annyira elszállt a libidóm, hogy kb havi 1x szexeltünk párommal és az is (az én beleadásom miatt) nagyon szar volt.


Párom meg agyalt, hogy mi lehet a probléma, azt hitte vele van valami gond.


Szóval szerintem nincs vele gond, ha nincs csak megértő kell lenni a másikkal, hogy mi lehet ami kiváltja.


Nyilván ha azért nincs szex, mert mellette egy másik emberrel heti 4x kúr, akkor igen, baj. :D


Megközelítés kérdése

2023. szept. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
3 éve vagyunk együtt. Nem, nem mindig volt ez így, csak az utóbbi hónapokban. Értem én, hogy jó, ha van plusz pénz, de megéri, hogy rámegy a kapcsolatunk? Nekem ennél azért több kell, pedig én sem vagyok egy szexmániás. Létezik, hogy emiatt ennyire nincs rám igénye? Nem tudom már, mit tegyek. Szerinte semmi probléma nincs a kapcsoltunkkal.
2023. szept. 28. 10:50
 9/25 A kérdező kommentje:

Hetes, köszönöm, ez azért részben megnyugtató, elég hasonló a helyzet itt is. Folyton ideges, kb. már csak a munkáról beszélgetünk, ami egy ideig oké, de este 11kor szerintem nem ezzel kéne foglalkozni, amikor amúgy is folyton ez megy.

Ráadásul az én párom is 30 fölött van. Egész biztosan nincs másik fél, nem ez a gond.

Nálad akkor ez helyre jött? Mi kellett hozzá? A barátnőd hogy viselte, beszéltetek erről?

2023. szept. 28. 10:54
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

7-es vagyok, szerintem külső szemmel a megosztott infóid alapján az van ami nálam is volt.


Szerintem, ha összetartóak vagytok akkor tudatosítani kell, hogy ez most egy ilyen szakasza a kapcsolatnak épp, ami nem tart örökké.


Ha sok a gond, akkor az ember hajlamos elveszteni az érdeklődését olyan dolgokkal szemben, ami korábban feltöltötte. Ezért vannak, hogy olyan mélyre lehet süllyedni, hogy valakinek már Tv-t nézni sincs /kedve, energiája/. Ez nem azt jelenti, hogy gond lenne a televíziós készülékkel, simán csak kicsit felborultak az agyi hormonok és másképp áll az emberke a dolgokhoz.


Szerintem ebből ti is ki tudtok jönni, csak közösen dolgozni kell rajta, meg azon, hogy párod vállát kevesebb teher nyomja.

2023. szept. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!