Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » 30 éves vagyok, 27 évesen...

30 éves vagyok, 27 évesen lett először barátnőm és az a kapcsolat is csak 3 hónapig tartott. Érdemes még komoly kapcsolattal foglalkoznom vagy rosszlányokon keressek már nőket?

Figyelt kérdés
nem vagyok már szűz, de még csak egyszer csináltam, de nem tudtam felhúzni a gumit és csak pár percig csináltuk

2021. márc. 20. 19:34
A kérdező szavazást indított:
komoly kapcsolat
kurvák
33 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
43%
Szépen elszúrtad a fiatalkorod. De ne add fel. A kurvákkal csak még lejjebb esel.
2021. márc. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
42%
K*rváktól te ne számíts semmi komolyra, fijam.
2021. márc. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
25%
Az 1 és 2-es okoska után legyen valami értelmes is. Hosszú távú kapcsolat, vagy bármilyen kapcsolat céljából felejtős. Nem fognak veled randizni, ismerkedni, stb. Azonban, ha csak az érdekel, hogy legalább a szex terén tapasztaltabb legyél és így "kapcsolódj" ki, akkor elmehetsz a normálisabbakhoz. Nem harapnak.
2021. márc. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%
Hát ha komolyra nem is lehet a fizetős lányoktól, azt azért biztos megtanítják, hogy kell a gumit felhúzni.
2021. márc. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%

Mindig megdöbbenek, hogy a gyakori sok szűz fiúcskája mennyire nem tudja tamogatni sorstársát.


Természetesen számíthatsz komoly kapcsolatra, és 30 évesen arra is fektess nagyobb energiat. Sok buktád lesz még mire megtalálod az igazit, de addog is tarts ki és tanulj mindegyikből. Lesz családod, ne aggódj.

2021. márc. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Tevenyereggyarto ***** válasza:
95%
Végül is mit is szeretnél? Ha csak szexet arra jól a “rosszlányok” is, sőt azért vannak, de komoly kapcsolatra nyilván nem igazán alkalmasak.
2021. márc. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
komoly kapcsolat jobb lenne, de úgy érzem, hogy pont az ilyen magamfajtáknak (akik 30 évesen nem mernek odamenni egy nőhöz) találták ki a kurvákat
2021. márc. 20. 20:17
 8/13 anonim ***** válasza:
87%

Akkor kurvázz egy-két-háromszor, aztán szépen szedd össze magadat, és menj oda ismerkedni olyan nőkhöz, akikkel komoly kapcsolatot szeretnél kialakítani.


Persze "el is temetheted" magadat már 30 évesen... de miért lenne jó aZ?

2021. márc. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem tragédia. Manapság meglehetősen nagy hangsúlyt fektetnek erre a kérdésre, különösen a fiatalabb korosztály - véleményem szereint kissé eltúlózzák ennek jelentőségét, de hát az is lehet, én tévedek... :) Mindig érdemes nyitott szemmel járni, hátha szembe jön a nagy "Ő", de nézelődhetsz a rosszlányokon is - az sem bűn, csak bűn drága... :P (Sok jófej van egyébként, gyakran megértőek és jóindulatúak. Olyat keress, aki alatt bemutatkozás is van és értékelés is, beszélgess vele egy picit a telefonban, mérd fel mennyire szimpatikus. Csak ne várd, hogy a barátnőd lesz, és a jó kereseteddel semmi esetre se dicsekedj - sokan tudnak kedvesek lenni, de őszinte jószándék már ritkábban van a gesztusok mögött...)
2021. márc. 24. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

hát én 25 vagyok egyszer elmentem prostihoz mert egyébként esélyem sem lenne rá de rá jöttem hogy nem járható út,nem vagyok eleresztve anyagilag de nem ez a gond fizuból ki jönne inkább a betegség és ezzel orvoshoz fordulni,még ha nincs is semmi folyamatosan benned lesz mi van ha elkaptam valamit az egész életed tönkre mehet a betegeskedés által.

Direkt olyan lányhoz mentem akit nem annyian látogattak meg legalább is a profilja szerint csak hogy nem mindenki regisztrál felhívja el megy ennyi. Na és ha nincs mellette rendes melója csak hogy a lakbért meg keresse 20 ezresével is elég sok palit kell fogadnia na és még ott az egyéb kiadás szóval felejtős az hogy 10 ügyfele van havonta inkább naponta van ennyi úgy még megéri. Mondjuk mai napig nem értem hogy egy fiatal 26 éves csaj miért ezt választja. vagy egy 19 éves

2021. márc. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!