Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kitartanátok egy gazdag férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kitartanátok egy gazdag férfi mellett a pénz miatt is, ha unalmas vele a szex, vagy unalmas vele az egész kapcsolat?

Figyelt kérdés
Nemrég egy ismerősömről kiderült, hogy félrelépett a gazdag férje mellett.
2023. szept. 28. 17:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
77%
Monogám típus vagyok. Ha nem jó nekem a kapcsolatban, akkor szakítok. Az a kérdés, hogy mennyire jó nekem a gazdag pasival. Nem leszek álszent, van az az életszínvonal, aminél nem fog érdekelni, hogy unalmas a szex.
2023. szept. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
59%
Aha
2023. szept. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
53%
Nem. Van saját pénzem.
2023. szept. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
63%
Persze.
2023. szept. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
84%
Sosem így gondolkodtam! Inkább legyen csóró, de imádjam, ő legyen életem értelme!
2023. szept. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem, de eleve össze se jönnék olyan férfival, akivel unalmas együtt lenni, mert fantáziátlan, unalmas személyiség, nem pedig színes, érdekes. Ez szerintem már ismerkedéskor kiderül, nem csak akkor, amikor már együtt vagyunk.


Szóval nem, sok pénz nem javítana annyit az életminőségemen, mint amennyit rontana rajta az, hogy nem vagyok boldog a férfival, akivel megosztom az életemet.

2023. szept. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
88%
Egész nap az unalmas pofáját nézzem, a száraz ömlengéseit hallgassam, unalmas programokra járjak, akár be is szólogasson, csak azért mert neki 600 milliója van a bankszámlán? Nekem ez kevés! Én ettől még felkötném magam! Megmételyezné az életemet a nap 24 órájában!
2023. szept. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
8%
A szegénnyel meg sehová se járnál. Volt egy pasim, hiába volt nekem pénzem, ő nem akart máshová menni, csak ingyenes programra. Unalmasra is. Soha egy csokit nem vett volna nekem. Mindegy, vettem magamnak és mentem mással moziba. Kimondottan szegény se volt, csak inkább fillérb.szó.
2023. szept. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
89%
8, ezt is embere válogatja, sokszor a szegények a legadakozóbbak, a gazdagok meg a fillérb@szók!
2023. szept. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
63%
Nekem van pénzem, de ha neki nincs, vagy nem akar költeni, az mennyivel jobb. Embere válogatja ezt is. Mitől unalmas pl. Én se vagyok egy Humor Herold. Biztos ellennénk, csak nem aggódunk a számlák miatt.
2023. szept. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!