Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kitartanátok egy gazdag férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kitartanátok egy gazdag férfi mellett a pénz miatt is, ha unalmas vele a szex, vagy unalmas vele az egész kapcsolat?

Figyelt kérdés
Nemrég egy ismerősömről kiderült, hogy félrelépett a gazdag férje mellett.
2023. szept. 28. 17:19
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem kitartok mellette….

A másik aki lett volna , sokkal unalmasabb volt.

Az hogy valaki szegény, nem garancia arra hogy “jó”is…

Attól hogy a másik ember rossz , még nem biztos hogy ő jobb.

Én inkább azzal maradtam aki már bizonyított: feleségül vett, gyerekünk van, ha fázik a lányom meleget csinál, ha kifogyunk a pénzből , több munkát vállal el…

Igen, értünk, a családjáért.

A másik semmit nem nyújtott, nem érdekelte a lányom, ha nem lett volna mit ennem az sem érdekelte volna. De nem azért mert szegény volt . Rettegett attól hogy kihasználja egy nő, pedig nem is lehetett volna kihasználni semmire. Tőle egy szál virágot nem kaptam, a szabadidejét sem velem töltötte.

Annyit regélt hogy milyen nehéz neki anyagilag, hogy el is hittem. Amikor meg ingyen hozzájutott egy wellness belépőhöz, oda is mással ment. El is újságolta. Akkor döbbentem rá hogy nem anyagi oka van annak hogy szarevő….. elhagytam, és a legjobb döntés volt a részemről.

2023. szept. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
50%
Általában a nők jóval kevésbé kívánják a szexet mint a férfiak, főleg ha már gyereket is csináltak, így igazából nem nagy lemondás ez a jólétért, sokkal könnyebb kibírni 15percet kétszer egy héten, mint napi 8-10 órában húzni az igát...
2023. szept. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A pénz nem fog engem megfogni, nekem is van épp elég.
2023. szept. 29. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Kitartok mellette úgyis hogy nem gazdag.
2023. szept. 29. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Nem tudtam hogyha szeretsz valakit, a pénzét, pozícióját szereted.

Köszi hogy felhomályosítottatok. 👋

2023. szept. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ha más téren jó vele lenni, akkor igen. Nem központi kérdés a szex nekem, mármint nincsenek olyan nagy igényeim, legfeljebb a kezemmel rásegítek a dologra. De ha a közösen töltött (szexen kívüli) idő sem jó, akkor már nem maradnék vele,
2023. szept. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

A kérdés az, hogy azon túl, hogy a szex unalmas, de hogy egyáltalán van-e? Nagy különbség.


Előbb-utóbb minden kapcsolatban unalmas lesz a szex, nem lehet csak tökfőzeléken élni évtizedeken keresztül. A kérdés, hogy fenntartják-e, vagy elengedik a témát. Ez utóbbi esetben borítékolható, hogy nem maradnak együtt.

2023. szept. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!