Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretettek mar valakit ennyire?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretettek mar valakit ennyire?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hogy szerettetek már úgy valakit hogy nem tudtok nélküle élni, ha igen akkor hogy lett vége? Hogy éltétek túl? Párommal mostanában nagyom rossz a kapcsolatunk de én egész kicsi korom óta szeretem (11éves korom óta, most vagyok 19) nekem ő volt az első szerelmem és amiket vág mostanában a fejemhez az valami baromi rosszul esnek. Olyan mintha ő annyira nem szeretne már. Igazából be is vallotta hogy siman meglenne nélkülem szóval kérlek segítsetek. Igazából nem is a kapcsolattunkal van a baj, hanem azzal hogy megfenyeget hogy elhagy meg ilyenek es ilyenkor annyira megbant hogy eltudnek sullyedni is. Nem is zavarja ha idegessegből aztmondom neki hogy szakítani fogunk lassan. Annyit mond rá hogy jólvan. Nekem tenyleg olyan mintha ő lenne a másik felem. A kapcsolatból nem akarok ki lépni csak szeretném ha nem tudna ennyire befolyásolni engem. Szeretnek enis ellenni nelkule. Köszi előre is!!
2023. szept. 29. 02:00
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
Láthatóan nem szeret, lépj túl rajta. Látja hogy befolyásolhat, ezért csinálja. Mutasd meg neki hogy te is tudsz nélküle élni.
2023. szept. 29. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
Először is magadban tisztàzd le , mit èrzel. Lehet te sem vagy olyan nagyon szerelmes, egy 11 èves gyerek mèg màskèp làtott mindent. Lehet te is csak ragaszkodsz hozzà, megszoktad, ès fèlsz attól mi lesz ha ő nem lesz veled.
2023. szept. 29. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Nem. Soha. Ami ilyen szinten van, az már nem szeretet, hanem függőség, és súlyos kérdéseket vet fel.
2023. szept. 29. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%
Ha azt érzed hogy szerelmes vagy valakibe, aki miatt rosszul érzed magad, bánt, akkor nagy a baj
2023. szept. 29. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
71%
Egészséges esetben, ha ilyen történik kiábrándulsz belőle*
2023. szept. 29. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
95%

11 éves korod óta ugyanazzal az emberrel vagy, semmi más tapasztalatod nincs!

Gőzöd sincs hogy más férfi hogy viszonyulna hozzád, mit tudna érzelmileg nyújtani. Csak azt az egyet ismered amelyik még érzelmileg zsarol is hogy elhagy.

Te meg egy zsarolható tini szintjén megragadtál. Így simán mondható hogy egy bántalmazó kapcsolatban (érzelmi bántalmazás, zsarolás) vagy, de te úgy ragaszkodsz hozzá mint egy drogfüggő a droghoz.

Ezt hívja a pszichológia társfüggésnek. Azért függés, mert rettegsz attól hogy egyedül élj, vagy egyáltalán el sem tudod képezni hogy egy másik férfi is szerethet, mert vagy annyira értékes ember önállóan is. Te a párodtól teszed magad függővé minden értelemben.

Ha a másik fél időnként a szakítással fenyegetőzik te meg rettegésben vagy hogy mikor szakít, az nem szeretet a részedről, hanem függés.

A helyedben már én szakítottam volna és elmennék pszichológushoz, főleg azért mert 11 éves (!) korodtól erre az egy emberre vagy ráfüggve (ezzel nem azt akarom mondani hogy mindig váltogatni kell a partnereidet, mielőtt még félreértenél), de ez sem egy normális kapcsolat az biztos.

Hidd el rajta kívül van még más férfi is aki jobban meg tudna becsülni, csak tudni kell szűrni!

2023. szept. 29. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Fiatal vagy még még fix, hogy mást is fogsz szeretni. Ha nem megy, ne erőltesd, maradhattok pl barátok…

Ha pedig ilyen mély a rajongásod iránta, hogy úgyérzed ki se bírod, akkor javaslom egy pszichológus felkeresését.

2023. szept. 29. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
Én azért vagyok szerelmes a páromba mert önzetlen és mindig odafigyel rám, kedves és segít mindenben nekem. Ha rosszat kapok az élettől ő támogat és vigasztal meg, és nem ő az aki a rosszat adja! Ha a párod miatt érzed rosszul magad és kérdőjelezel meg mindent akkor valami nagyon rossz irányba halad már egy ideje. Nem szabad hagyni hogy a saját mentális egészségünk szenvedjen csak mert megszokásból vagyunk valakivel. A szeretet ennél sokkal többről szól!
2023. szept. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, iszonyúan szerelmes voltam az exembe. Ő volt az első férfi az életemben, házasságot terveztünk. Aztán ő elment külföldre. Én nem tudtam vele menni. Nem hittem volna, hogy fogok valaha mást szeretni.

Most újra szerelmes vagyok. Az exem egy csodás emlék. Örülök, hogy volt. Ez a mostani egy teljesen más szerelem. Még sokkal mélyebb.

Az élet kiszámíthatatlan. Sose szabad feladni.

2023. szept. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hú, az első szerelmemnél én is azt hittem, hogy nem tudok nélküle élni, hogy soha sem fog senki szeretni, én se fogok senkit se szeretni, hogy az életemnek vége lesz ha szakítunk.. Meg az összes ostoba baromság amit majdnem mindenki elhisz az első kapcsolatában. Aztán csak kiderült, hogy tudok nélküle élni - sőt, ezerszer jobb az életem nélküle, tudnak mások is szeretni, ráadásul jobban, mint ő, tudok mást szeretni, ráadásul sokkal mélyebben mint őt, az életem meg kivirult miután már nem volt benne.

Ne legyél egy buta, önsorsrontó felmosórongy. Ez az ember nem szeret és nem tisztel téged és még csak nem is titkolja. Tudod azért van agyad, hogy használd, ideje kipróbálni!

2023. szept. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!