Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhagyott a csajom, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyott a csajom, hogyan enyhítsem a fájdalmam?

Figyelt kérdés
Szakított velem a b.nőm, mert nem szeret már, én viszont igen. Sok-sok próbálkozás, de hiába! Csak adjatok vmi tippet, hogy elfelejtsem! Köszönöm!
2010. okt. 17. 23:37
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Majd az idő segít, amúgy meg arra gondolj, hogy ne fuss olyan busz után ami nem vesz fel, ne alázd már meg magad és legyél férfi akkor is, ha egyszer nem kellesz neki. Ilyen az élet, de megy tovább, lesz ez még így se.
2010. okt. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne menekülj a fájdalom elől, éld át teljes egészében. Először pokoli érzés lesz, de hamar elveszti az erejét.
2010. okt. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ugyanebben a cipőben járok, mint te, de talán egyre könnyebb és könnyebb elfelejtenem.

Olvass rengeteget, művelődj, okosodj, és igyál a barátaiddal. Frissítsd fel a ruhatárad, és próbálj meg csajokra "vadászni". Ha van rá lehetőséged, próbálj meg flörtölni mindenáron. Nézz szembe önmagaddal, próbáld megfogalmazni, mit rontottál el, és mit rontott el (szerinted) a lány.

K*rva nehéz, tudom.

2010. okt. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
menj el bulizni és más lányokkal kavargass ismerkedj
2010. okt. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én 1 hónapig romantikus filmeket néztem, van amit többször is és sajnáltam magam. Utána társaságba jártam és nem vagyok rá büszke, de sok alkoholt fogyasztottunk. 3 hónap után már sokkal kevésbé volt rossz. Jah és ami a legfontosabb, hogy kerüld ha teheted, ne menj olyan helyre, ahol véletlenül is összefuthattok, az felszakíthatja a sebeket.

20/L

2010. okt. 18. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Jah és nem azt mondom, hogy nézz romantikus filmeket, de én lány létemre ezt tettem:)
2010. okt. 18. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
alkohol.
2010. okt. 18. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Én az alkoholt nem ajánlom, csak időt nyersz vele, előbb-utóbb úgyis szembe kell nézned a problémával. Ajánlom figyelmedbe internetes cikkek olvasását, nekem azok segítettek a legtöbbet. Megadom a linket a kedvencemhez: [link]

Ezen a honlapon rengeteg cikket találsz a témában. Sikeres és mihamarabbi gyógyulást!


20/F

2010. okt. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 IQnindzsa ***** válasza:
Verd ki! Jó sokszor és fogcsikorgatva... durcásan rá gondolva. Ha ez nem segít akkor kénytelen leszel mással elterelni a figyelmedet.
2010. okt. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!