Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor érdemes szakítani?

Figyelt kérdés

Eléggé tapasztalatlan vagyok kapcsolat terén, ő az első barátom. Neki is én vagyok az első nő az életében. (És igen, ez tényleg igaz) Én 20 vagyok a párom 27. Több mint egy éve vagyunk együtt és 2 hónapja költöztünk össze. Amióta összebútoroztunk ő teljesen más. Lakva ismeri meg egymást az ember ugyebár. Nehezen ment az összecsiszolódás sokat veszekedünk az első hónapban de mindig meg tudtuk beszélni. Most minden jó volt egy bő két hete. De most jön a DE…

Tudomásomra jutott, hogy szerencsejátékozik. Ami nagyon nagyon nem tetszik. Rengeteget ül a gép előtt. Arra sajnálja a pénzt hogy fagyizni elvigyen vagy megigyunk egy pohár valamit de szerencsejátékra nem sajnálja az elpazarolt pénzt.. Ha hazaér a munkából össze kell húznom magam picire, hogy ne zavarjam mert akkor bunkó, flegma lesz. Azt is megtudtam, hogy a legjobb barátjának kibeszél engem és úgy beszél rólam mint egy kurvárol. Meg olyanokat irt a barátjának, hogy nekem két napja nincs kedvem lefeküdni vele úgyhogy muszáj lesz neki kiverni. (Beteg vagyok jelenleg is, 40 fokos lázam volt délelőtt)

Meg tiktokos csajokat küld neki mennyire megbaszná meg ilyenek. Nem a lányokra vagyok féltékeny ne értsetek félre, én is megnézem a lányokat is, van szemem nekem is. Soha nem csináltam ebből ügyet. Ez nekem tök megalázó hogy nyilván nálam szebb lányokat küld a haverjának és azt tárgyalja ki neki, hogy mennyire megbaszná és nekem miért nincs akkora seggem mint nekik. Én sem vagyok elhízva, sőt kondizok is. 12 órában dolgozom van hogy 3-4 napot is letolok egymás után még is mindig a tiszta lakás és főttkaja várja itthon. Ő állandóan fáradt pedig nem végez megeröltető munkát. Szóvá mertem tenni neki, hogy legalább a szemetet vigye le és azóta rajtam röhögnek a haverjaival. “Szemetet vidd ám le nehogy az asszony kiakadjon”

Semmi más dolga nincs itthon én csinálok mindent. Erre az egyre kértem meg amire az volt a válasz hogy de ő minden nap dolgozik.. Mindent megteszek érte de még csak annyira sem tisztel, hogy a szexuális életünket ne tárgyalja ki ilyen részletesen a haverjának. Több rosszat tudnék felsorolni róla mint jót. De nem tudom mit tegyek. Kérlek normális válaszokat adjatok mert eléggé össze vagyok törve. És nagyon tapasztalatlan vagyok ezen a téren…



2023. szept. 30. 15:38
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
91%

Ahogy elolvastam a fő kérdést az jutott eszembe hogy akkor érdemes, amikor felmerül a szakítás gondolata. Egyébként addig olvastam, hogy szerencsejátékozik... Tovább nem muszáj - Ez indok arra, hogy szakíts!

Mert még meglopni is megfog, ha nem lesz pénze és akár neked is támadhat.

2023. szept. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Ezt teljes mértékben véletlen tudtam meg, teljesen a hátam mögött csinálja. Nem tudja hogy én tudom ezeket
2023. szept. 30. 15:46
 3/30 anonim ***** válasza:
90%
Mit ad hozzád, mi benne a pozitív, ami miatt érdemes lenne beszélni vele, megpróbálni hátha változik? (bár kétlem) A leírtak alapján nem jelentesz neki sokat, úgy bánik veled mint egy cseléddel és csúnyán nyilvánul meg. Ne az emlékekbe legyél szerelmes, képzeld el vele az életed így évekig. Nagyon jó, hogy már most megmutatta ki is ő, neked pedig nem kell ebben benne maradnod, kedves, fiatal, gonodoskodó, szerető lányként szeresd magadat és válaszd a nyugalmat! Ennél sokkal szebb kapcsolatod lehet mással.
2023. szept. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
83%
Mennyire tudnék értékelni egy ilyen lányt, és mégis mindig az ilyenek mellett köttök ki. 😐
2023. szept. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
83%
Egy percet se pazarolj rá az életedből.
2023. szept. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Mindig mondja, hogy szeret, bújik, kedveskedik. Tetszem neki így ahogy vagyok. Legalábbis eddig ezt gondoltam. Mindíg dícsér. De nem szeretnék az alapvető tiszteletért és az alap dolgokért neki könyörögni. És nagyon szeretem ez itt a gond. Ő az első szerelmem és az első nekem mindenben
2023. szept. 30. 15:51
 7/30 anonim ***** válasza:
92%
Szóval szerencsejátékozik, abszolút nem tisztel, megalázóan beszél rólad és te csinálsz mindent. Ezek külön-külön is elegendő okok lennének a szakításra, így együtt meg az a kérdés, hogy miért nem dobtad ki már rég. Hidd el, nála nem lesz nehéz normálisabb férfit találni, de ennél még egyedül is annyival jobb lenne neked. Bele ne törődj, ez így nem normális és tényleg szakíts mielőbb.
2023. szept. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

Végigolvastam kíváncsiság gyanánt és rendesen az ideg kapott el mekkora proli!


Nem csoda, hogy te vagy az első barátnője 27 évesen, remélem az utolsó is leszel, aki esélyt adott neki!


Leqrvázz, haverral kibeszél, kigúnyol, lusta, más nőket fektetne meg.



Egyáltalán nem tisztel, szeret/szerelmes beléd. Csak azért van veled, hogy legyen kit dugni és szolgáld ki!


20 éves vagy, jó, hogy legalább át futott az agyadon,hogy ez igy valószínűleg nem jó.


Szakíts vele, soha többet ne vedd figyelembe még baráti/ismerős szinten se és ismerkedj olyan fiúkkal, akik minimum tisztelettel vannak irántad!

2023. szept. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
93%

Tettek>>>Szavak

Ennél sokkal kisebb dolgokért is jogosan szakít az ember, ne kínozd magadat, lásd be, hogy nem ezt az embert szeretted meg.

Nehéz elengedni azt, aki az első volt, de hidd el ennél jobbat érdemelsz és utólag látni fogod te is , hogy mi a helyes.

2023. szept. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
89%
Nagyon szereted, mégis miért? 🤣
2023. szept. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!